Zavrieť

Porady

Podnikateľský plán - medz. nákladná doprava

Dobrý večer,
môže mi niekto poradiť ako mám vypracovať podnikateľský plán, ktorý je potrebný k zdokladovaniu získanej licenciu na vykonávanie medzinárodnej nákladnej cestnej dopravy.
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    lackova4 Pozri príspevok
    Dobrý večer,
    môže mi niekto poradiť ako mám vypracovať podnikateľský plán, ktorý je potrebný k zdokladovaniu získanej licenciu na vykonávanie medzinárodnej nákladnej cestnej dopravy.
    ďakujem
    A kto od teba vyžaduje takýto podnikateľský plán? Rozhodnutie o vykonávaní medzinárodnej nákladnej cestnej dopravy sa vydáva na základe úplne iných dokladov, než podnikateľský plán......

    lackova4 je offline (nepripojený) lackova4

    lackova4
    No neviem, či som sa správne vyjadrila. Môj manžel bol na Krajskom úrade cestnej a pozemnej komunikácie a tam mu povedali, že ak mu dôjde kontrola, je potrebné, aby mal /teraz neviem,či to poviem správne/ vypracovaný podnikateľský zámer? plán? Sám mi nevedel povedať, čo vlastne. Tak preto sa pýtam, či náhodou niekto v tejto oblasti nemá skúsenosť, čo je vlastne potrebné. My sme začínajúci podnikatelia, takže .....
    ďakujem

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    lackova4 Pozri príspevok
    No neviem, či som sa správne vyjadrila. Môj manžel bol na Krajskom úrade cestnej a pozemnej komunikácie a tam mu povedali, že ak mu dôjde kontrola, je potrebné, aby mal /teraz neviem,či to poviem správne/ vypracovaný podnikateľský zámer? plán? Sám mi nevedel povedať, čo vlastne. Tak preto sa pýtam, či náhodou niekto v tejto oblasti nemá skúsenosť, čo je vlastne potrebné. My sme začínajúci podnikatelia, takže .....
    ďakujem
    Predpokladám, že finančnú spoľahlivosť, ostaté náležitosti (zodpovedný zástupca s príslušným osvedčením) a príp. zoznam vozidiel, ste splnili a Rozhodnutie KÚCPK už máte......

    lackova4 je offline (nepripojený) lackova4

    lackova4
    áno, to všetko už máme, len je potrebný ešte ten podnikateľský plán?" Prepáčte, že odpovedám až teraz, ale máme doma taký "malý" lazaret.

    Podnikateľský plán - medz. nákladná doprava

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.