Zavrieť

Porady

Založenie SVB

Dobry den vsetkym poradakom prajem...

Mam nasledujuci problem, pred cca. 1 rokom sme sa prestahovali do noveho bytu, je to trosku nestandartne riesena dvojpodlazna budova, ktorej spodna cast ( Prizemie) existovalo a nad to bolo nadstavene podkrovie, vzniklo tak 8 bytov na poschodi. Dole na prizemi to bolo kedysi Zdravotne stredisko, ale nakolko uz to bolo schatrale, rozhodli sa (zatial len cast, pre 2 byty) predat do osobneho vlastnictva fyzickym osobam. takze je tu budova s 10 bytmi a chceme si tu zriadit SVB, pretoze sa ziadna spolocnost nechce ujat spravovania
Nas zvoleny spravca, ale akosi nema cas na rozbehnutie vybavovania veci potrebnych pre vznik SVB, tak som sa rozhodol, ze to vezmem do vlastnych ruk, ide o to, ze by som potreboval poradit, co vsetko potrebujem vybavit, kde to treba vybavit atd.
Dost nas to suri, pretoze bez SVB nam ani elektrikari nezapoja elektromer pre spolocne priestory

Zatial to je vsetko, dakujem za rady Street
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Streethawk Pozri príspevok
    Dobry den vsetkym poradakom prajem...

    Mam nasledujuci problem, pred cca. 1 rokom sme sa prestahovali do noveho bytu, je to trosku nestandartne riesena dvojpodlazna budova, ktorej spodna cast ( Prizemie) existovalo a nad to bolo nadstavene podkrovie, vzniklo tak 8 bytov na poschodi. Dole na prizemi to bolo kedysi Zdravotne stredisko, ale nakolko uz to bolo schatrale, rozhodli sa (zatial len cast, pre 2 byty) predat do osobneho vlastnictva fyzickym osobam. takze je tu budova s 10 bytmi a chceme si tu zriadit SVB, pretoze sa ziadna spolocnost nechce ujat spravovania
    Nas zvoleny spravca, ale akosi nema cas na rozbehnutie vybavovania veci potrebnych pre vznik SVB, tak som sa rozhodol, ze to vezmem do vlastnych ruk, ide o to, ze by som potreboval poradit, co vsetko potrebujem vybavit, kde to treba vybavit atd.
    Dost nas to suri, pretoze bez SVB nam ani elektrikari nezapoja elektromer pre spolocne priestory

    Zatial to je vsetko, dakujem za rady Street
    Je tu toho už popísané veľmi veľa , ale začni najskôr tu v priloženom linku a potom sa tu troška pokukaj v zozname tém, lebo opakovať to stále už je dosť zbytočné, radšej postupne otázky ak niečo nevyčítaš tu :

    http://www.civil.gov.sk/p12/p12-07-01.shtm

    Veľa zdaru
    Naposledy upravil Halli : 10.02.09 at 18:10

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.