Zavrieť

Porady

Elall

Ahojte, mate niekto skusenosti s programom elall, mzdy alebo uctovnictvo???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nikulik je offline (nepripojený) nikulik

    nikulik
    To je super, už som myslela, že tu na porade nie je nikto kto robí v tomto programe. Ak by som niečo potrebovala, môžem sa kľudne opýtať? S týmto programom som začala len od januára, ale stále sa dozviem niečo nové...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Pre zaujímavosť - aj Izraelská letecká spoločnosť sa volá El Al, čo vo voľnom preklade znamená "K oblakom".
    Ja som tiež zalčala s Elallom PU, JU, Mzdy, HIM no pravdu povediac je to strašné. Asi som bola zvyknutá na niečo lepšie a menej problematické.
    Už keď nás je tak málo, čo robíme v tomto programe, tak dúfam, že si navzájom poradíme. Ja mám problém so skladom. Celkom neozumiem, čo všetko mi prenesie do účtovníctva a či to môžem opraviť. Vie mi niekto poradiť?

    t.gulasiova je offline (nepripojený) t.gulasiova

    t.gulasiova
    t.gulasiova Pozri príspevok
    Ahojte
    Viete niekto poradiť ako zistiť počet položiek v programe Elall ?

    Ďakujem
    ???

    aktaK je offline (nepripojený) aktaK

    aktaK
    zdravim vsetkych uzivatelov programu elall, v programe pouzivam JU, DPH, mzdy a HIM... viete uz nieco konkretnejsie ohladom prechodu na EURO v kombinacii s uctovnou uzavierkou?

    tomare je offline (nepripojený) tomare

    tomare
    aktaK Pozri príspevok
    zdravim vsetkych uzivatelov programu elall, v programe pouzivam JU, DPH, mzdy a HIM... viete uz nieco konkretnejsie ohladom prechodu na EURO v kombinacii s uctovnou uzavierkou?
    Všetko je na webovej stránke firmy Elall.

    zuzanask je offline (nepripojený) zuzanask

    zuzanask
    Ahojte, aj ja sa zacinam zoznamovat s programom Elall. Pravdupovediac po skusenosti s inymi programami nie je nic extra.Viete mi poradit ako urobit uhradu faktury z banky alebo pokladne. vyparovat to.
    ahojte,mám problém s Elallom-asi v administrácii, vo všetkých firmách mi na tlačových zostavách píše údaje iba jednej firmy.Viete niekto čo s tým?
    Potrebujem tlačiť uzávierky, knihy Df a Of, pokladnu a vlastne všetko, ale nemôžem, lebo v hlavičke nemám údaje konkretnej firmy ale u všetkých mám tie isté-jednej firmy. A v administrácii keď si odkliknem, tak mi vôbec nechce prepísať údaje, teda ja ich prepíšem, výjdem z toho a keď to znovu otvorím tak je to neprepísane....už neviem čo s tým...
    Věra Deptová
    zuzanask Pozri príspevok
    Ahojte, aj ja sa zacinam zoznamovat s programom Elall. Pravdupovediac po skusenosti s inymi programami nie je nic extra.Viete mi poradit ako urobit uhradu faktury z banky alebo pokladne. vyparovat to.
    JÚ/Klikneš na zadávanie+Napĺňanie:Výpisy z účtu alebo pokladňa+Číslo dokladu+Dátum+Text+Príjem alebo výdaj+KLIKNEŠ na číslo faktúry a tu sa Ti otvorí zoznam neuhradených faktúr+klikneš na konkrétnu fa.a dáš enter, následne vznikne úhrada fa.v knihe fa.+Znak a zaúčtuješ.
    Věra Deptová
    Věra Deptová Pozri príspevok
    JÚ/Klikneš na zadávanie+Napĺňanie:Výpisy z účtu alebo pokladňa+Číslo dokladu+Dátum+Text+Príjem alebo výdaj+KLIKNEŠ na číslo faktúry a tu sa Ti otvorí zoznam neuhradených faktúr+klikneš na konkrétnu fa.a dáš enter, následne vznikne úhrada fa.v knihe fa.+Znak a zaúčtuješ.
    Čo si prosíš vedieť vypárovať? Nerozumiem. Uveď mi konkrétne, prosím na čo myslíš.
    Věra Deptová
    t.gulasiova Pozri príspevok
    ???
    Otvor si prehľad Peňažný denník+Klikni na tlač zostáv+Účtovný denník spolu-ľavá polovica+Náhľad+Šípkou prejdi na poslednú stranu a na ľavo máš uvedený počet riadkov.

    aktaK je offline (nepripojený) aktaK

    aktaK
    dobry den, prosim, ako sa v elalli vystavi zálohová odoslana fa?
    a co nasleduje, ak mi ju uhradia (za prenajom)...
    ..potom vystavim riadnu odoslanu fa..

    pytam sa vzhladom na zmenu v DPH od 1.1.2010 - prenajom a dátum zdanitelneho plnenia,
    doteraz som vystavovala len riadne faktury, pravdepodobne od toho 1.1.2010 budem musiet vystavovat najprv zálohové a nasledne riadne, bohuzial ale nemam v tom skusenost, ako to funguje a ci je to velmi prácne oproti staremu systemu???
    fajn baba Chudíková Katarína
    Ellal je fajn program, určite prehľadnejší a jednoduchší ako MRP..
    pracovníci ellalu sú ochotní poradiť a nie je s programom žiaden problém, od začiatku to bol program troška problematický, ale teraz je O.K. Ja mám veľmi dobré skúsenosti a používam ho s radosťou.

    aktaK je offline (nepripojený) aktaK

    aktaK
    prosim o pomoc,
    kto pracuje s Elallom, JU...

    potrebujem vystavit faktúru za prijatu platbu..

    aj sa mi to v podstate podarilo..., ale neviem ju sparovat s uz doslou platbou na beznom ucte...
    Naposledy upravil aktaK : 24.01.10 at 10:24

    zuzanask je offline (nepripojený) zuzanask

    zuzanask
    Ahojte, zacinam pracovat s programom Ellal, zatial si nemozem stazovat, ma vsetko co potrebujem. Chcela by som sa Vas opytat, ako a kde je potrebne si nastavit samozdanovanie. Ako to mate vy? Ide o zahranicne faktury. Nakup tovaru v polsku od platitela DPH. Zadat fakturu si viem, ale pri zauctovani mi zauctuje len 501/321. Da sa tu pouzit automaticky uctovny zapis 343/399 a 399/343? Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.