Zavrieť

Porady

Podnikanie s 9-miestným vozidlom.

Rád by som sa spýtal resp.urobil takú malú anketku ktorá by mi pomohla v rozhodovaní ísť do toho alebo nie...prípadne vysloviť svoj názor.

Akým prostriedkom chodíte na dovolenku?
Ak autobusom, ste spokojní s dľžkou cesty čo sa času týka?
Ste spokojní s priestorom v autobuse?
S luxusom v autobuse?
Ak chodíte autom, vodič predpokladám, hlava rodiny je prvé dni zničený.
Chcete isť dve rodiny musíte brať dve autá?
Mám takú myšlienku, či by bol dopyt po takomto aute v prípade dovolenky,resp.cesty kde by chcelo cestovať spolu viac priateľov.
Mám len také nápady ako je rybolov v Škandinávií, lyžovačka v Alpách prípadne v slovenských strediskách, rôzné púte v Lurdách,Medžugorií...ale ako aj na Slovensku víkendové túry po hradoch, zámkoch a tak....
Mojím cieľom je odbremeniť vodičov,členov rodiny,aby boli v podstate hneď schopní sa baviť.
Myslím že v ponuke je aj auto ktoré zodpovedá mojím želaniam a to je luxus, pohoda, bezpečnosť, nízka spotreba a hlavne variabilný priestor auta.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pacino je offline (nepripojený) Pacino

    Som obyčajný jednoduchý človek s normalnymi dňami a snami. ...viac Pacino
    hmm...podľa odpovedí to bude asi bieda....ja viem kríza....

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Z diaľkových ciest by podľa mna stálo za to zvážiť cesty na Viedenské letisko,tam to spojenie veľmi nie je,ked odchádzam alebo prichádzam,vždy musím niekoho uhánať kvoli odvozu.Ale minule som pozerala reportáž o nejakých dedinách,vraveli,že im rušia spoje a nebudu môcť chodiť do fabriky na smeny,pri väčšej továrni sa premávať s takýmto autom na linke kde nechodí autobus by možno stálo za to.Chcelo by to poriadny prieskum trhu.

    Alex_M je offline (nepripojený) Alex_M

    Alex_M
    Teraz maju niektore letecke spolocnosti letenky za 1 euro aj s poplatkami aj toto ze za zvazenie

    Podnikanie s 9-miestným vozidlom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.