Zavrieť

Porady

Mám 33 000 €

VEC: - skutočnosť
Nemám byt, a ako to urobiť, aby som získlal prerobený dvojízbak na dobrom mieste za slušných podmienok v Poprade.
Je to vôbec možné.
Pred časom sa my ľudia smiali, mojím tvrdeniam, že byty pôjdu dole a nemýlil som sa po mesiaci to začalo.
Ale čo, teraz starý byt by som za tú cenu nekúpil len ak by sa jednalo o kompletne prerobený. /Tí Ľudia majú ešte podľa mňa šancu ak ho chcú predať/ V budúcnosti bude veľký prroblé s odpredaním starých bytov za takzvanú slušnú cenu.
Máte niečo dobré na predaj ?
Alebo podelte sa so svojími názormi.
Zdraví Vás bojovník Luko
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    ...pri názve témy som si myslela, že ideš riešiť problematiku registrácie DPH...

    Luko prepáč, ale za 33000€ snáď nedúfaš, že niekto predá slušne prerobený byt?
    V porovnaní s inými krajinami sú u nás byty stále lacnejšie.
    Poprad nie je zapadnuté mestečko kdesi na Gemeri alebo v Above.
    Jednoducho žijeme v kapitalizme. Chceli sme ho, tak ho máme so všetkým, čo k nemu patrí.
    Na západe už dávno riešili ľudia problém nehnuteľností a väčšina ľudí svoje bývanie riešila hypotékami.
    Ten kto vlastní nehnuteľnosť - pokiaľ nie je realitný maklér ju ani predávať nebude a už vonkoncom nie v tomto čase. Nevyužívaný byt sa stále dá prenajať a prenájom zhodnotí stále lepšie nehnuteľnosť, akoby ju človek predal a nechal pracovať peniaze v banke za tie smiešne úroky.
    A čo je podľa Teba dobré miesto v PP ? Sídlisko JUH /tzv.Leopoldov/ alebo máš namysli časť Poprad - Spišská Sobota..
    Za 33000€ nekúpiš ani zapadnutú zrúcaninu na samote, leda ak v Spišských Vlachoch.
    Naposledy upravil danushka : 26.03.09 at 19:40

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    No, za 30.000 uz dnes kupis v USA pekny stredny dom nedaleko velkomesta. Este ti treba letenku, auto a nejaku pracu.. Ze vraj Poprad, cha..

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    luko13 Pozri príspevok
    VEC: - skutočnosť
    Nemám byt, a ako to urobiť, aby som získlal prerobený dvojízbak na dobrom mieste za slušných podmienok v Poprade.
    Je to vôbec možné.
    Pred časom sa my ľudia smiali, mojím tvrdeniam, že byty pôjdu dole a nemýlil som sa po mesiaci to začalo.
    Ale čo, teraz starý byt by som za tú cenu nekúpil len ak by sa jednalo o kompletne prerobený. /Tí Ľudia majú ešte podľa mňa šancu ak ho chcú predať/ V budúcnosti bude veľký prroblé s odpredaním starých bytov za takzvanú slušnú cenu.
    Máte niečo dobré na predaj ?
    Alebo podelte sa so svojími názormi.
    Zdraví Vás bojovník Luko
    Bojovník Luko, švacni tých 33 tisic eur na zápas , že Skalica dnes vyhraje na Slovane a zajtra máš 89 tisíc eur- za 1 deň zisk 56 tisíc eur- to je dobrý obchod, nie???

    jaja99 je offline (nepripojený) jaja99

    jaja99
    Niekedy je výhodnejšie kúpiť starší byt v dobrej lokalite, ak ide napr. o tehlový dom s menším počtom bytov, ktorý potom prerobíš podľa svojich predstáv. Väčšinou ľudia, čo predávajú prerobený chcú viac a keď sa Ti netrafia do vkusu a musíš opäť prerábať ... neviem, či je to to pravé.

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    kúp si neprerobený a keď došetríš, tak si ho prerobíš. Podľa mňa je to rozumný kompromis.

    Prípadne ešte počkaj na nižšie ceny, alebo oproti ponukovej cene zjednávaj nižšiu. Predaje sa nehýbu a ak aj niekto niečo kúpi, tak za nižšie ako je ponuka. Kto chce predať, musí to akceptovať.
    Naposledy upravil Filip Glasa : 28.03.09 at 13:17

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    luko13 Pozri príspevok
    VEC: - skutočnosť
    Nemám byt, a ako to urobiť, aby som získlal prerobený dvojízbak na dobrom mieste za slušných podmienok v Poprade.
    Je to vôbec možné.
    Pred časom sa my ľudia smiali, mojím tvrdeniam, že byty pôjdu dole a nemýlil som sa po mesiaci to začalo.
    Ale čo, teraz starý byt by som za tú cenu nekúpil len ak by sa jednalo o kompletne prerobený. /Tí Ľudia majú ešte podľa mňa šancu ak ho chcú predať/ V budúcnosti bude veľký prroblé s odpredaním starých bytov za takzvanú slušnú cenu.
    Máte niečo dobré na predaj ?
    Alebo podelte sa so svojími názormi.
    Zdraví Vás bojovník Luko
    Takže, vyriešil som tvoj problem-dneska som ti zarobil čistý zisk 56.000 eur, províziu nepýtam žiadnu-ja som sa tiež na tom celkom slušne nabalil, dal som to síce len za 5.000eur, ale aj nejakých 8.000 čistého za jednu peknú sobotu poteší- stačí mi len ked ma niekedy pozveš na pivsana, No nič, idem si dať dolu do podniku pár drinkov, čauko

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    buchač Pozri príspevok
    http://www.reality.sk/
    http://www.reality.sk/hladanie/byty-predaj


    http://www.topreality.sk/
    http://www.topreality.sk/index.php?c...ch&page=estate

    Pozeraj a plač , poprípade šporuj .....

    Juraj

    P.S. :

    Stanislav 1975
    To máš fuk Košice - MAJSTRI....
    ŽIGO to nespasí , bojí sa ísť do Košíc ....
    Ale musíš uznať, že žigo je boh...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    jaja99 Pozri príspevok
    Niekedy je výhodnejšie kúpiť starší byt v dobrej lokalite, ak ide napr. o tehlový dom s menším počtom bytov, ktorý potom prerobíš podľa svojich predstáv. Väčšinou ľudia, čo predávajú prerobený chcú viac a keď sa Ti netrafia do vkusu a musíš opäť prerábať ... neviem, či je to to pravé.
    jaja, už má aj na nejaký menší rodinný domček...

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Dnes, 10:53 AM
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Bojovník Luko, švacni tých 33 tisic eur na zápas , že Skalica dnes vyhraje na Slovane a zajtra máš 89 tisíc eur- za 1 deň zisk 56 tisíc eur- to je dobrý obchod, nie???
    Teda Stano, klobúk dole.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.