Zavrieť

Porady

Vaše albumy

ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Neviem či som správne pochopila vytvorenie "vašich albumov".
Predstavovala som si tam skutočné fotografie a teraz vidím, že sa tam prikladajú aj všelijaké obrázky a tancujúce a trblietavé postavičky atď, ktorých je v inej téme neúrekom. Neviem, ale má niekto aj takého obrázky v albume?
Toto je môj pocit.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ALDA Pozri príspevok
Neviem či som správne pochopila vytvorenie "vašich albumov".
Predstavovala som si tam skutočné fotografie a teraz vidím, že sa tam prikladajú aj všelijaké obrázky a tancujúce a trblietavé postavičky atď, ktorých je v inej téme neúrekom. Neviem, ale má niekto aj takého obrázky v albume?
Toto je môj pocit.
Keby len v jednej .................................................
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Helenka máš pravdu. Ťažko sa ukočíruje toľký národ na Porade. Každý si to vyloží po svojom a je v tom mrníííík ako Brno.
Možno aj do svojich fyzických albumov doma si dávajú trblietavé obrázky a vlastné fotografie majú po šuplíkoch.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Heli...kukni moje albumy....ja tam mám len "môj život"....
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Malo by sa to premenovať na "Vaše albumy vlastných fotiek"
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

ALDA Pozri príspevok
Neviem či som správne pochopila vytvorenie "vašich albumov".
Predstavovala som si tam skutočné fotografie a teraz vidím, že sa tam prikladajú aj všelijaké obrázky a tancujúce a trblietavé postavičky atď, ktorých je v inej téme neúrekom. Neviem, ale má niekto aj takého obrázky v albume?
Toto je môj pocit.
Tie albumy sú "viditeľné" aj pre všetkých neregistrovaných ľudí? Takže asi preto sa ľudia boja a nemajú chuť "hodiť" svoje súkr. fotky na verejnosť. Možno by pomohlo, keby to bolo tak, aby albumy mohli vidieť "iba priatelia", ktorých máme pridaných...inak sa nám to bude v tých albumoch iba "trblietať"
Naposledy upravil arizona : 10.06.09 at 11:59
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

musím oponovať, sama si zvolíš možnosť kto bude nakúúúkať do albumov, je to v ponuke
Naposledy upravil willma : 10.06.09 at 11:33
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

willma Pozri príspevok
musím oponovať, sama si zvolíš možnosť kto bude nakúúúkať do albumov, je to v ponuke
To som nevedela, Willmuška ďakujem za upozornenie!
Zase som o niečo múdrejšia
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

arizona Pozri príspevok
To som nevedela, Willmuška ďakujem za upozornenie!
Zase som o niečo múdrejšia
človek sa učí celý život, Akurát kým chodíme do školy tak sa poniektorým nechce
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
DanielaSĽ Pozri príspevok
Heli...kukni moje albumy....ja tam mám len "môj život"....
Dani, to som si všimla, super. Hneď ma napadlla Andrejova otázka: Už je na pekáči? Prepáč
Aj domček pekný.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Heli...furt sa s ním trápim...minule už ale ležal vystretý a nehybný...už som si pomyslela, že mám po problémoch...a tu zrazu on vyskočil, ja som sa zľakla...a problémy sú naďalej. A majiteľka v čudu...behá po svete.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Manual Pozri príspevok
Helenka máš pravdu. Ťažko sa ukočíruje toľký národ na Porade. Každý si to vyloží po svojom a je v tom mrníííík ako Brno.
Možno aj do svojich fyzických albumov doma si dávajú trblietavé obrázky a vlastné fotografie majú po šuplíkoch.
Janko máš pravdu a albumy pokračujú ďalej všelijakými ...
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

ALDA Pozri príspevok
Janko máš pravdu a albumy pokračujú ďalej všelijakými ...
Asi to treba niekde patrične zdôrazniť, že aké albumy sa mali na mysli...lebo niektorí to pochopili zle
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Kde je definované, aké fotky sa môžu prilepiť do albumu?
Možno som to prehliadla, ak viete, dajte link.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
posúvam
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Souhlasím s předchozím příspěvkem, také jsem to tedy špatně pochopila, pokud je tam možnost veřejného prohlížení, nějak mi nedošlo, že by chtěl někdo svoje osobní fotky zpřístupnit komukoliv a tedy se mi ta možnost zdá docela zbytečná. V případě, že se mají do alba dávat jen vlastní obrázky, mělo by to být tedy někde uvedeno a potom myslím, že většina zvolí stejně zveřejnění jen pro své přátele.
Sama jsem udělala několik albumů tříděných do kategorií pro všechny, kteří si chtějí obrázky stáhnout, klidně je ovšem odstraním, pokud to bylo myšleno jinak.
Osobně necítím potřebu osobní obrázky zvěřejňovat, svým přátelům je pošlu jiným způsobem, k tomu žádné album nepotřebuji.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

sondaw Pozri príspevok
Osobně necítím potřebu osobní obrázky zvěřejňovat, svým přátelům je pošlu jiným způsobem, k tomu žádné album nepotřebuji.

I ja tak zmýšľam
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

..ja som si pod tým predstavovala, že sa tam dajú fotky, ktoré sami nafotíme....
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Mne nevadí ak sú albá verejné. Vyzerám tak ako vyzerám. Je pravda, že som Najrv dala albá súkromné a potom som ich zverejnila. Kuk som to ja
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

2009 Pozri príspevok
Mne nevadí ak sú albá verejné. Vyzerám tak ako vyzerám. Je pravda, že som Najrv dala albá súkromné a potom som ich zverejnila. Kuk som to ja
....a sú veľmi pekné. Vždy si ich rada pozriem. Len pekne pokračuj

Ja som dala súkromné tie, kde sú stretká poraďákov -/museli by mi dať súhlas na zverejnenie/ a potom také , ktoré si myslím, že zaujímajú len mojich priateľov a ostatní by možno pozerali ako puk , čo som to tam pricapila
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
dala som si jedno súkromné a je fakt, že som ho ako neprihlásená nevidela...neviem, či ho vidia prihlásení iní členovia... musím dúfať, že nevidia
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať