Zavrieť

Porady

Oprava dátumu na dohode o skončení PP § 60

Môžem opraviť dátum na dohode o skonšení PP § 60, keď ju zamestnávateľ už podpísal na pripravenom formulári a zamestnanec ešte nie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    A nemoze tu opravenu zamestnavatel podpisat este raz?

    V dokumentoch by nemal ibyt opravovane udaje ....

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Marci26 Pozri príspevok
    Môžem opraviť dátum na dohode o skonšení PP § 60, keď ju zamestnávateľ už podpísal na pripravenom formulári a zamestnanec ešte nie?
    Dohoda znamená to, že sa na nej dohodli obidve strany, takže na nej má byť dátum,( nie prepisovaný) na ktorom sa vopred dohodli.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Marci26 Pozri príspevok
    Môžem opraviť dátum na dohode o skonšení PP § 60, keď ju zamestnávateľ už podpísal na pripravenom formulári a zamestnanec ešte nie?
    Pýtaš sa ako zamestnanec alebo zamestnávateľ ?

    Marci26 je offline (nepripojený) Marci26

    Marci26
    Dohodli sa spolu obidvaja. Ale je potrebné posunúť dátum, nakoľko zamestnávateľ nechcel, aby sa ku dňu skončenia PP preplácala dovolenka. Zamestnávateľ je na dovolenke a zamestnanec to má iba podpísať.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Marci26 Pozri príspevok
    Dohodli sa spolu obidvaja. Ale je potrebné posunúť dátum, nakoľko zamestnávateľ nechcel, aby sa ku dňu skončenia PP preplácala dovolenka. Zamestnávateľ je na dovolenke a zamestnanec to má iba podpísať.
    Rozumiem dobre, že zamestnancovi sa umožní vyčerpať dovolenku, a až tak bude skončenie PP dohodou? ak sa na takomto postupe dohodli, je potrebné urobiť novú dohodu o jeho skončení.

    Marci26 je offline (nepripojený) Marci26

    Marci26
    Áno. Tak som počkala, kým sa zamestnávateľ vrátil z dovolenky a posunula som dátum o 1 deň a do dohody napísala ku dňu .... /vrátane/. ....

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Marci26 Pozri príspevok
    Áno. Tak som počkala, kým sa zamestnávateľ vrátil z dovolenky a posunula som dátum o 1 deň a do dohody napísala ku dňu .... /vrátane/. ....
    No vidíš, a je po probléme.

    Oprava dátumu na dohode o skončení PP § 60

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.