Zavrieť

Porady

práca cca 4 dni a životopis

Mal som prácu kde som bol zamestnaný cca 4 dni... Medzitým som našiel niečo iné a dal výpoveď . Zaradiť si aj túto prácu do životopisu alebo nie ? Myslím že v jednej práce ked strávim 4 dni cez zmluvu asi neprospeje životopisu či áno ?

P.S.: snáď píšem dom správnej časti diskusneho fora
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    dafo432 Pozri príspevok
    Mal som prácu kde som bol zamestnaný cca 4 dni... Medzitým som našiel niečo iné a dal výpoveď . Zaradiť si aj túto prácu do životopisu alebo nie ? Myslím že v jednej práce ked strávim 4 dni cez zmluvu asi neprospeje životopisu či áno ?

    P.S.: snáď píšem dom správnej časti diskusneho fora
    Presne tak - neprospeje. Vyvolá to veľa otázok:
    Prečo si tak skoro skončil?
    Vyhodili ťa?
    Ak si skončil sám, nie si náhodou fluktuant?
    ...

    Za tie 4 dni práce si ani prax nemohol získať.

    Takže radšej neuvádzaj.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    4 dni práce - to nebola práca, to si sa len zoznamoval s pracoviskom . A zoznamovanie s pracoviskom sa neuvádza, načo aj, veď si sa len prešiel, obzrel a skončil si .

    dafo432 je offline (nepripojený) dafo432

    dafo432
    misoft Pozri príspevok
    4 dni práce - to nebola práca, to si sa len zoznamoval s pracoviskom . A zoznamovanie s pracoviskom sa neuvádza, načo aj, veď si sa len prešiel, obzrel a skončil si .
    ja som tam robil cca 2 mesiace (len nechcel dať zmluvu) len ked som našiel druhu prácu tak dal zmluvu a mne sa medzitým ozvali s drhej roboty.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    dafo432 Pozri príspevok
    ja som tam robil cca 2 mesiace (len nechcel dať zmluvu) len ked som našiel druhu prácu tak dal zmluvu a mne sa medzitým ozvali s drhej roboty.
    Tú prácu by som do životopisu nedávala. Ak nebola na zmluvu, len ofic. 4 dni, to nestojí za zmienku.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    dafo432 Pozri príspevok
    ja som tam robil cca 2 mesiace (len nechcel dať zmluvu) len ked som našiel druhu prácu tak dal zmluvu a mne sa medzitým ozvali s drhej roboty.
    Síce to na mojom názore neuvádzať tú prácu v životopise nič nemení, ale prečo nenapíšeš hneď celú pravdu. Prečo nám to servíruješ po kúskoch. Najprv si tam robil 4 dni, potom sa zrazu od teba dozvieme, že si tam pracoval 2 mesiace.. čo nové nám ešte prezradíš?

    práca cca 4 dni a životopis

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.