Zavrieť

Porady

Kurzy poziarny technik

Zdravim,

potreboval by som poradit kde hladat kurzi aby som bol sposobili vykonavat cinnosti: revizia poziarnych vodovodv
revizia hasiacich pristrojov

Na zakladny kurz (vykon funkcie technika poziarnej ochrany) uz prihlasku mam ale tie dalsie dva sa mi nedari najst.

Za pomoc vopred dakujem.
Naposledy upravil Dav : 06.09.09 at 19:27
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    na hasiace prístroje vykonávajú kurzy prípadne školenia vo väčšine prípadov výrobcovia, každý samostatne pre svoj typ hasiaceho prístroja. Ty môžeš potom vykonávať len kontrolu tých na ktoré budeš mať oprávnenie a osvedčenie od výrobcu.

    akina je offline (nepripojený) akina

    akina
    Panji Pozri príspevok
    Zdravim,

    potreboval by som poradit kde hladat kurzi aby som bol sposobili vykonavat cinnosti: revizia poziarnych vodovodv
    revizia hasiacich pristrojov

    Na zakladny kurz (vykon funkcie technika poziarnej ochrany) uz prihlasku mam ale tie dalsie dva sa mi nedari najst.

    Za pomoc vopred dakujem.
    Ak chceš vykonávať živnosť " technik požiarnej ochrany" musíš mať osvedčenie podľa zák. č. 314/2001, osvedčenie vydáva krajské riaditeľstvo požiarneho a záchranného zboru.
    Doplňujem: revízie hasiacich prístrojov je voľná živnosť.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    akina Pozri príspevok
    Ak chceš vykonávať živnosť " technik požiarnej ochrany" musíš mať osvedčenie podľa zák. č. 314/2001, osvedčenie vydáva krajské riaditeľstvo požiarneho hasičského a záchranného zboru.
    Doplňujem: revízie hasiacich prístrojov je voľná živnosť.
    a prihlášku na základný kurz si zadávateľ už podal.

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    willma Pozri príspevok
    a prihlášku na základný kurz si zadávateľ už podal.
    willmuš fajn

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    Snáď by som len k Wilmuške dodala, že existuje aj akési Združenie výrobcov hasiacich prístrojov v SR. Zlučujú HP od Kodrety, Tepostop Přelouč a Hastex&Haspr Pardubice a sídlo majú niekde na Vajnorkej v BA. Spolupracujú aj s Pyroservisom a výrobcom nemeckých HP - IBS Interbrandschutz.

    To len , aby si ušetril km

    Panji je offline (nepripojený) Panji

    Panji
    A nevieš aké kurzi tam prebiehaju, kedy a v akých cenových hladinách? Stránku na nich som nenašiel iba číslo takže asi najlepšie tam bude zavolať. A ďakujem všetkym za pomoc.
    patryck Neviete kde su,alebo nemate niekto vypracovane otazky pre testovu cast technika poziarnej ochrany? vdaka

    Kurzy poziarny technik

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.