Zavrieť

Porady

Bol som dnes na urade prace

Dobry den,

bol som sa dnes prihlasit na urade prace, kedze som tento rok skoncil skolu, bol som tam az dnes, pretoze asi 7 dni v nepravidelnom intervale som pracoval v jednom hoteli, nepracoval som vsak na zmluvu ani na nic ine, bol som tam ako novy a pracoval som tam ako na skusku, ci mi to pojde a ked ano tak ma vezmu.

Nevzali ma lebo som nesplnil ocakavania vyssieho vedenia, to vsak teraz nieje podstatne.

Na urade prace som dnes vsak povedal ze som doteraz nikde nerobil, bol som v tom ze kedze som v tom hoteli nepodpisal nic tak by sa to nemalo ratat, avsak prevadzkar mi povedal, ze ma vyplati za dve dni co som tam robil pocas skusky (kedze som tam dve dni bol bez asistencie "zaucajucej" casnicky).

Tak teraz neviem ci z toho nebude pruser na urade.

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    v podstate si tam pracoval na čierno, takže prúser by bol na oboch stranách zamestnávateľovej aj tvojej. Ale prevádzkar ti tie dva dni určite zaplatí bez papiera na ruku, takže sa asi v podstate nič nedeje.

    Bol som dnes na urade prace

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.