Zavrieť

Porady

strava a vaha v tehotenstve.

ake potraviny uprednostnit a ake vylucit v tehotenstve.kolko by som mala maximalne za mesiac pribrat,prip.ine rady od skusenych.
mozno zakladam viac tem v suvislosti s tehotenstvom,tak sa ospravedlnujem.ale prvy krat som nedonosila a dieta neprezilo,preto teraz by som sa rada vyvarovala akychkolvek chyb.vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cabada je offline (nepripojený) cabada

    drak ktorý lieta v oblakoch - ryba ktorá pláva proti prúdu - piraňa jedna !!!:o) ...viac cabada
    osky Pozri príspevok
    ake potraviny uprednostnit a ake vylucit v tehotenstve.kolko by som mala maximalne za mesiac pribrat,prip.ine rady od skusenych.
    mozno zakladam viac tem v suvislosti s tehotenstvom,tak sa ospravedlnujem.ale prvy krat som nedonosila a dieta neprezilo,preto teraz by som sa rada vyvarovala akychkolvek chyb.vdaka.
    Ahoj,
    bud opatrná s čítaním časopisov a portálov - niekedy píšu, len aby tam niečo bolo, aby sa čítalo, predávalo .. česť výnimkám ..kedysi som čítala Dieťa a ja a bol to fajn časopis, neviem či eštre existuje. A určite sa treba radiť s gynekológom.
    Ak nemáš potravinové, či iné komplikácie, napr. alergie, v zásade jedz tak ako doteraz - zdravo. Veľa ovocia, zeleniny s kvapkou olivového oleja, vláknina vo forme celozrnných cestovín, natural ryže, chleba, kyslomliečne výrobky, čo hovoríš na domáci jogurt, kefír ??, všetky rady nájdeš v skvelých knihách dr. Bukovského.
    Veľa pi - najlepšie vodu - dobrá a lacná.
    Ak môžeš - pohybuj sa - prechádzky, ľahké cvičenia pre tehuľky a pod.
    A hlavne - deje sa s Tebou niečo krásne - užívaj si, relaxuj, rozmaznaj sa, buď ľúbená, ľúb a tak ..
    Držím všetky prsty, nech je to teraz Tvoj najkrajší zážitok.
    ZN: od maminky dvoch synov

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    cabada Pozri príspevok
    Ahoj,
    bud opatrná s čítaním časopisov a portálov - niekedy píšu, len aby tam niečo bolo, aby sa čítalo, predávalo .. česť výnimkám ..kedysi som čítala Dieťa a ja a bol to fajn časopis, neviem či eštre existuje. A určite sa treba radiť s gynekológom.
    Ak nemáš potravinové, či iné komplikácie, napr. alergie, v zásade jedz tak ako doteraz - zdravo. Veľa ovocia, zeleniny s kvapkou olivového oleja, vláknina vo forme celozrnných cestovín, natural ryže, chleba, kyslomliečne výrobky, čo hovoríš na domáci jogurt, kefír ??, všetky rady nájdeš v skvelých knihách dr. Bukovského.
    Veľa pi - najlepšie vodu - dobrá a lacná.
    Ak môžeš - pohybuj sa - prechádzky, ľahké cvičenia pre tehuľky a pod.
    A hlavne - deje sa s Tebou niečo krásne - užívaj si, relaxuj, rozmaznaj sa, buď ľúbená, ľúb a tak ..
    Držím všetky prsty, nech je to teraz Tvoj najkrajší zážitok.
    ZN: od maminky dvoch synov
    Časopis DIEŤA sa ešte vydáva a má aj internetovú stránku www.dieta.sk ...ja som si ho tiež kupovala

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    Blankake Pozri príspevok
    Časopis DIEŤA sa ešte vydáva a má aj internetovú stránku www.dieta.sk ...ja som si ho tiež kupovala
    dakujem vam.je mile ked niekto cloveka povzbudi.
    zatial som svoje tehotenstvo potvrdila len pozitivnym testom u gynekologa,lebo okrem vysoko zvysenej sliznice zarodok nebolo vidno-je to este iba v zaciatkoch.
    8.10.idem na dalsiu kontrolu,kedy by uz plod mal byt aj nepatrne viditelny.normalne sa bojim,ze to bol omyl-ale priznaky sa nedaju prehliadnut........s muzom potom babätku velmi tuzime,ale podarilo sa nam po cca 2,5 mesiacoch skusania,takze super.

    ja som si oblubila aj casopis Mamina.

    strava a vaha v tehotenstve.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.