Zavrieť

Porady

Leasing v "Pohode"

Ahojte poradaci - pohodaci,

uctoval niekto z Vas uz leasing v pohode? Ja som sa teraz o to pokusala - cez majetok - leasingovy majetok - ale pripada mi to tak, ze pohoda nezareagovala na zmenu zakona a ten leasing je este rieseny po starom...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Luci je offline (nepripojený) Luci

    Luci
    Mas pravdu leasing v Pohode je naozaj po starom... Tiez som sa s tym pred casom vytrapila a zavolala na hotline, kde mi vysvetlili novy postup a zdovodnili preco Leasing zostal v povodnej forme.
    Jednotlive mesacne zavazky som si nahodila do ostatnych zavazkov dopredu (az do konca roka), tak ze som ich kopirovala a potom iba menila ciastku istiny a uroku podla splatkoveho kalendara.
    Majetok som zaradila do majetku (kedze ho treba odpisovat). Na hotline mi poradili mi zvolit 1. odpisovu skupinu, rovnomerny odpis a pouzit policko "uprava" - ma oznacenie +/- v danovych odpisoch, pomocou ktoreho som upravila vysku odpisu pre kazdy rok presne podla potreby.
    Neviem, ci som to napisala dost zrozumitelne, ak nie, vysvetlim.

    ivi je offline (nepripojený) ivi

    ivi
    Vdaka, Luci. Tiez som uz volala medzicasom na hot line a poradili mi nieco podobne. Tak sa s tym skusim popasovat ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.