Zavrieť

Porady

Ako cistit baraniu kozu

Cavte....nemate nahodou niekto skusenosti s cistenim baranej vlny aby sa dala pouzit ako podlozka pod nohy do obyvacky a podosne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    silviaz je offline (nepripojený) silviaz

    silviaz
    no ja som taku mala a povedali mi ked som ju kupovala ze sa ma cistit lanolinovym mydlom.

    take tekute to bolo predava sa to nozmalne v drogerii

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ..ja si myslím, že je to dosť náročné pre amatéra, nebolo by vhodnejšie ak by so to dal urobiť niekomu kto sa zaoberá vyčiňovaním koží z zvierat?

    deane7 je offline (nepripojený) deane7

    deane7
    Ja som kedysi takú zle vypracovanú mal od dedka a žena ju odniesla do čistiarne a výsledok bol fantastický.

    pachola je offline (nepripojený) pachola

    pachola
    normálne som ich prala v práčke ,potom povyťahovala sa sušili sa v tieni aby sa useň nezcvrkla

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Wynk 11 nie je mi celkom z tvojej otázky jasné či sa Ti jedná o vypracovanie,alebo o vyčistenie kože.

    wynk11 je offline (nepripojený) wynk11

    wynk11
    ilona Pozri príspevok
    Wynk 11 nie je mi celkom z tvojej otázky jasné či sa Ti jedná o vypracovanie,alebo o vyčistenie kože.
    vypracovanie mas pravdu zle som napisal

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Ľudí,čo vypracovávali kože je už určite málo,možno niekde na dedine Ti ešte niekto poradí. Ja jedného poznám,ale je už staručký už to nerobí.takže Ti nepomôžem.Vlnu z oviec nám spracovávali niekde pri Martine,ale neviem si spomenúť na tú dedinu,možno tam vyrábajú aj kože.

    Ako cistit baraniu kozu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.