Zavrieť

Porady

Dvojsmenná prevádzka v OLYMPe

Kto mi vie poradiť ako spracovávať docházdku / mzdy pri dvojsmennej prevádzke? Ako im nahadzovať hodiny? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Hronská Iveta
    cece
    Kto mi vie poradiť ako spracovávať docházdku / mzdy pri dvojsmennej prevádzke? Ako im nahadzovať hodiny? Ďakujem.
    Vo Vašej otázke k dvojsmennej prevádzke je dosť málo údajov, nepostačuje na riadnu odpoveď. Naviac, celá táto téma sa ťažšie popisuje. Určite sa lepšie vysvetľuje osobne. Práve z toho dôvodu by som odporúčala, aby ste sa zúčastnili školenia. V prípade záujmu, zavolajte na hot-line a dohodnite si termín.

    blcha je offline (nepripojený) blcha

    blcha
    Cece, chceš mať nahodené, že pracoval od 14.00 do 22.00, alebo ti postačí, že v ten deň pracoval 8 hodín? Ja mám podobných zamestnancov, z podniku mi príde prehľad dochádzky, kde je napísané od-do a ja si nahodím iba odrobené hodiny, napr. 12 a k tomu ako ďalšiu položku prácu v noci alebo nadčas, podľa toho, čo treba. Na konci roka pošlem do archívu jednu zložku s prehľadmi dochádzky a na vrchu je mzdový list. Kto by chcel alebo potreboval, tak spätne zistí presne aj tie konkrétne hodiny.
    Mimochodom, Hronská Iveta bude asi profesionálny olympák, že odpovedá tak profesionálne!
    Hronská Iveta
    blcha
    Cece, chceš mať nahodené, že pracoval od 14.00 do 22.00, alebo ti postačí, že v ten deň pracoval 8 hodín? Ja mám podobných zamestnancov, z podniku mi príde prehľad dochádzky, kde je napísané od-do a ja si nahodím iba odrobené hodiny, napr. 12 a k tomu ako ďalšiu položku prácu v noci alebo nadčas, podľa toho, čo treba. Na konci roka pošlem do archívu jednu zložku s prehľadmi dochádzky a na vrchu je mzdový list. Kto by chcel alebo potreboval, tak spätne zistí presne aj tie konkrétne hodiny.
    Mimochodom, Hronská Iveta bude asi profesionálny olympák, že odpovedá tak profesionálne!
    Blcha, ten text od "Mimochodom, ..." - to mám brať teraz ako urážku, alebo ako kompliment???

    cece je offline (nepripojený) cece

    cece
    Blcha, ako si prišiel k programu Olymp, že ti to meno nič nehovorí? Dúfam teda, že ma pamäť neklame. Mimochodom prihlásila som sa na školenie. Ďakujem za odozvu.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Hronská Iveta
    Blcha, ten text od "Mimochodom, ..." - to mám brať teraz ako urážku, alebo ako kompliment???
    Pani Hronská, berte to ako kompliment, asi sa s Vami ešte nestretol/a
    Pekný večer...

    Dvojsmenná prevádzka v OLYMPe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.