Zavrieť

Porady

Založenie sukromnej Imunologická a alergologická ambulancia

Dobrý deň potrebujem poradit ako založiť Súkromnu Imunologicku a alergologicku ambulanciu,podnikatelsky plán dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mattes je offline (nepripojený) Mattes

    Mattes
    Nie som.chcem zalozit alergologicku ambulanciu,sme male mesto a toto nam je jedine chyba.neviam ako zacat s cim.chel bi som zamestnat lekara tak,abi to sluzilo občanom a vratio sa mi to co dotoho vrazim.ak vies ako mam začat tam mi rosim porad.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Mattes Pozri príspevok
    Nie som.chcem zalozit alergologicku ambulanciu,sme male mesto a toto nam je jedine chyba.neviam ako zacat s cim.chel bi som zamestnat lekara tak,abi to sluzilo občanom a vratio sa mi to co dotoho vrazim.ak vies ako mam začat tam mi rosim porad.
    Tak toto beriem ako dobrý vtip.
    1-keby bolo dosť alergologov,nemyslíš,že by si tu ambulanciu otvorili sami?
    2-Je uzavretá sieť a to,že vy nemáte alergologa neznamená,že o nejakého poistovne majú zaujem,stačí ked vo vedlajšom meste je ich 5.
    3-Pokiaľ nie si Paška,tak na tom určite prerobíš.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Uvedomila som si,že som neodpovedala.Kompletne vybavená ambulancia s bezbarierovým prístupom je prvá vec,vybavenie ambulancie je na stránkach MZ,zmluva s firmou na odvoz biologického odpadu a následne hygienická kontrola,ktorá schváli ambulanciu,čakáren,miestnosť pre personál,WC pre pacientov a pre personál,umyvadlo v každej miestnosti atd..Kompletný uvazok pre lekára a zdrav.sestru,ktorá musí byť zamestnaná na taký uvazok ako lekár.Lekár musí mať atestáciu z alergologie a imunologie už urobenú.Na tom základe schvália ambulanciu na VUC a schvália rozsah ordinačných hodín.Až potom sa môžeš obrátiť na zdravotné poistovne a dozvieš sa či majú o teba záujem alebo nie.A tiež ti určia,koľko penazí ti dajú na mesiac a to dopredu,nezávisí koľko lekár chce alebo vládze robiť.Poistovna Ti dá papier v zmysle-Objednávame si u Vás zdrav.starostlivosť za toľko a toľko korun.Veľa šťastia.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Mattes Pozri príspevok
    Nie som.chcem zalozit alergologicku ambulanciu,sme male mesto a toto nam je jedine chyba.neviam ako zacat s cim.chel bi som zamestnat lekara tak,abi to sluzilo občanom a vratio sa mi to co dotoho vrazim.ak vies ako mam začat tam mi rosim porad.
    ....no zbohom rodina ....

    Ak by sa tam tak liečilo ako Ti ide pravopis , tak to pekne pánbožko pomáhaj ...chorým ...

    Založenie sukromnej Imunologická a alergologická ambulancia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.