Zavrieť

Porady

dualne zobrazovanie dokedy ???

Potrebujem radu ohladom dualneho zobrazovania cien tovarov v maloobchodnej predajni .Asi nie som v spravnej teme ale neviem k čomu by som to mala zaradit.Takže ,kto mi vie poradit dokedy môžeme zobrazovat ceny dualne .???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    maťabublinka Pozri príspevok
    Dakujem za odpoved .A ked mam ešte cenovky s dualnymi cenami musi to byt aj na bločku z registrač.pokladni myslim tym konverzny kurz alebo stači na viditelnom mieste??
    Ani konverzný kurz po 31.12. už nemusíš zobrazovať

    Hlasovalo 4 pouzivatelov

    Užitočné (4)
    Danielle369, arizona, Lubaba, Tamila
    (1)
    Mária27
    4

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Co sa tyka toho do kedy mozes.. mozes do kedy chces..
    Co sa tyka toho do kedy musis.. uz nemusis.. stacilo do 31.12.2009

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    maťabublinka Pozri príspevok
    Dakujem za odpoved .A ked mam ešte cenovky s dualnymi cenami musi to byt aj na bločku z registrač.pokladni myslim tym konverzny kurz alebo stači na viditelnom mieste??
    po 31.12.2009 je naozaj na tebe a tvojom rozhodnuti ako, kde a ci budes prezentovat cenu vyrobkov v SKK.
    Ked to urobis len na cedulkach pri tovare a nie na blockoch, nevadi.

    Jednoducho - zakon to prikazoval a riesil do 31.12.2009, odvtedy je to individualne.
    Samozrejme, pri zachovani vsetkych zakonnych podmienok pri zobrazovani ceny v EUR.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Nezakladám novú tému - využijem túto, lebo základné vstupné údaje sú už uvedené, takže ich nemusím opakovať.

    Dovolím si apelovať na kolegov ekonómov a účtovníkov, aby zvážili potrebu duálneho zobrazovania v roku 2011 vo svojich obchodných dokladoch - teda najmä faktúr, pokladničných dokladov, ... v styku s obchodnými partnermi.

    Osobne som už prestal uvádzať údaje v SK v roku 2010 a rád by som sa stretával v roku 2011 už čím menej dokladov duálne zobrazovaných.

    Ďakujem všetkým, ktorí sa pridajú konkrétnym činom.
    Dakujem za odpoved .A ked mam ešte cenovky s dualnymi cenami musi to byt aj na bločku z registrač.pokladni myslim tym konverzny kurz alebo stači na viditelnom mieste??

    dualne zobrazovanie dokedy ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.