Zavrieť

Porady

Tovar z Poľska s kade brať tovar

Dobrý deň

Mám takýto problém:Z Poľska by som chcel dovážať nejaký tovar napriklad cestoviny na etikete som sa dočítal kto ich vyrába no problem je ten že ich vyrába len pre jednu siet supermarketov v Poľsku pre nich to vyrába určite na desaťtisíce kusov no ja by som to chel kúpiť od výrobcu a predávať do do nejakých menších potravín na Slovensku no zo začiatku by som chcel nakupovať iba po nejakých 300 alení myslíte si že to môžem kúpiť priamo od výrobcu??Nevysmeje ma?
Usporiadat
Castell Castell

Castell je offline (nepripojený) Castell

Prof. Šefkuchar
Ak by si ste chcel tak by som Vam mohol ja vozit.LAk mate zaujem len napiste SS.
Dakujem.
0 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

Castell Pozri príspevok
Ak by si ste chcel tak by som Vam mohol ja vozit.LAk mate zaujem len napiste SS.
Dakujem.
Tri možnosti máš:
Ak je to veľká firma, je možné, že ťa odkáže na svojich distribútorov - a tí ťa upresnia na najbližšiu možnú oblasť (vieš, že Poľsko je rozdelené na wojewodstva/ - a tak sa dostaneš k niektorému z veľkoskladov /hala handlowa/ a tam si môžeš nakúpiť koľko tovaru chceš.

Alebo - ak budeš trvať na priamej spolupráci s výrobcom -
Výrobca bude od teba chcieť kopec vecí, ktoré ty nebudeš splňať: množstvo ročného odberu tovaru, prepracovanú logistiku, veľa číselných údajov o firme, zmluvu.... a tak sa obrátiš na distribútorov.

Alebo - je to len menšia výrobná spoločnosť, a tak ich priamo oslov, nič tým nestratíš.
1 0
Tartarus Tartarus

Tartarus je offline (nepripojený) Tartarus

No zatiaľ nám na dovoz tovaru netreba ľudí.Práve len skúšame aky je záujem o tovar zatiaľ nám stačí tovar ktorý sa zmesti do osobného automobilu ak uvidíme že záujem o tovar je a bude sa opakovať pravidelne tak samozrejme nakúpime vo veľkom no ešte nechceme robyť unáhlene investície.
0 0
comodo comodo

comodo je offline (nepripojený) comodo

Nechcem nikoho nastvat , iba za seba napisem , ze osobne ak chytim v potravinach polsky vyrobok , okamzite ho HODIM , naspat do regalu. ( radsej by som pod regal
1 0
Castell Castell

Castell je offline (nepripojený) Castell

Prof. Šefkuchar
comodo Pozri príspevok
Nechcem nikoho nastvat , iba za seba napisem , ze osobne ak chytim v potravinach polsky vyrobok , okamzite ho HODIM , naspat do regalu. ( radsej by som pod regal

Toto iste plati aj pre mna neznasam to ani ten Mercury Market vsetko nekvalitne.....
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ktovie preco sa stalo Polsko takou europskou Cinou. Ale slovenske cestoviny sa uz vobec nedaju jest, takze ktovie, ci tie polske nebudue nakoniec lepsie
0 0
comodo comodo

comodo je offline (nepripojený) comodo

misomiso Pozri príspevok
Ktovie preco sa stalo Polsko takou europskou Cinou. Ale slovenske cestoviny sa uz vobec nedaju jest, takze ktovie, ci tie polske nebudue nakoniec lepsie
Cinou sa stalo zaiste preto lebo ludia s oblubou kupuju lacno. Ked ma vsak nastve nekvalita v nabytku a pod. ,mozem si o to buchat hlavu. Mozno i preto ,ze slovensky vyrobcovia su cenovo cim dalej tym pazravejsi. Ale i taky Merkuri je dost drahy v porovnani s tym co maju doma v PL.
Ale co sa tyka potravin , jendnoducho im najmenej verim "chemicky". Bojim sa to zjest.
0 0
Tartarus Tartarus

Tartarus je offline (nepripojený) Tartarus

Cestoviny som uviedol ako príklad jedna sa o energetický nápoj viac špecifikovať nebudem ale je dobrý,silný a celé litre stoja iba pár desiatok centov
0 0
wilo75 wilo75

wilo75 je offline (nepripojený) wilo75

Tak potom nejedz nič lebo tesca a lidl a ine obchody predavaju poľske vyrobky!!!! zobuď sa!!!
0 0
wilo75 wilo75

wilo75 je offline (nepripojený) wilo75

comodo Pozri príspevok
Cinou sa stalo zaiste preto lebo ludia s oblubou kupuju lacno. Ked ma vsak nastve nekvalita v nabytku a pod. ,mozem si o to buchat hlavu. Mozno i preto ,ze slovensky vyrobcovia su cenovo cim dalej tym pazravejsi. Ale i taky Merkuri je dost drahy v porovnani s tym co maju doma v PL.
Ale co sa tyka potravin , jendnoducho im najmenej verim "chemicky". Bojim sa
to zjest.



Tak potom nejedz nič alebo začni chovať dobytok a pestuj si zeleninu sam!!! lebo markety to zväčša dovažaju z Poľska!!!! zobuď sa!!!
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Tartarus Pozri príspevok
Cestoviny som uviedol ako príklad jedna sa o energetický nápoj viac špecifikovať nebudem ale je dobrý,silný a celé litre stoja iba pár desiatok centov
Nechcem ťa sklamať, ale polské energetické nápoje sa predávajú velmi slabo. Aj ked stoja pár centov. Radšej si kúpia Red Bull aj ked je drahý.Značka je značka. A hlavne mladí ludia ..nepôjdu predsa po ulici s brakom
6 0
fylyp fylyp

fylyp je offline (nepripojený) fylyp

comodo Pozri príspevok
Cinou sa stalo zaiste preto lebo ludia s oblubou kupuju lacno. Ked ma vsak nastve nekvalita v nabytku a pod. ,mozem si o to buchat hlavu. Mozno i preto ,ze slovensky vyrobcovia su cenovo cim dalej tym pazravejsi. Ale i taky Merkuri je dost drahy v porovnani s tym co maju doma v PL.
Ale co sa tyka potravin , jendnoducho im najmenej verim "chemicky". Bojim sa to zjest.
Je celkom zaujímavé aký psychologický efekt na ľudí robia supermarkety a hypermarkety pôsobiace na slovensku. Tie ľudia považujú za kvalitné a všetko poľské za nekvalitné. Pritom drvivá väčšina produktov v týchto super- a hypermarketoch pochádza práve z Poľska. Poľsko nie sú len trhy ako si to mnoho ľudí predstaví, sú tam také isté obchodné centrá ako tu na Slovensku, s presne takými istými značkovými obchodmi, ale výrazne odlišnými cenami. Čím to je? Asi tou slovenskou náturou...

Späť k téme. Držím palce s cestovinami. Mnohí ľudia aj tak nebudú vedieť odkiaľ tvoj tovar pochádza a ak by to mal byť problém, bude treba riešiť obal. Veľa šťastia.
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

fylyp Pozri príspevok
Je celkom zaujímavé aký psychologický efekt na ľudí robia supermarkety a hypermarkety pôsobiace na slovensku. Tie ľudia považujú za kvalitné a všetko poľské za nekvalitné. Pritom drvivá väčšina produktov v týchto super- a hypermarketoch pochádza práve z Poľska. Poľsko nie sú len trhy ako si to mnoho ľudí predstaví, sú tam také isté obchodné centrá ako tu na Slovensku, s presne takými istými značkovými obchodmi, ale výrazne odlišnými cenami. Čím to je? Asi tou slovenskou náturou...

Späť k téme. Držím palce s cestovinami. Mnohí ľudia aj tak nebudú vedieť odkiaľ tvoj tovar pochádza a ak by to mal byť problém, bude treba riešiť obal. Veľa šťastia.

.................................................. ..............

Tak toto si prehnal..Snad si nemyslíš že tam kúpi cestoviny a tu ich prebalí do slovenských obalov...To sa mu neoplatí ani jeden fliačik doviezť.
A keby si čítal celú tému tak by si sa dočítal že nechce kupovať cestoviny.
4 0
fylyp fylyp

fylyp je offline (nepripojený) fylyp

dan Pozri príspevok
[/B]
.................................................. ..............

Tak toto si prehnal..Snad si nemyslíš že tam kúpi cestoviny a tu ich prebalí do slovenských obalov...To sa mu neoplatí ani jeden fliačik doviezť.
A keby si čítal celú tému tak by si sa dočítal že nechce kupovať cestoviny.
Niekde rovnaky tovar balia firmy do roznych obalov... ale samozrejme to uz by muselo ist o uplne ine mnozstva.
0 0
Tartarus Tartarus

Tartarus je offline (nepripojený) Tartarus

Tie energetické nápoje maju prepracovaný obal nie je to nejaký šmejd same anglicke nadpisy a podobne že je to poľský výrobok na prvý pohľad neuvidíte.
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

nejde o to či je to poľské alebo nie... ale ak padám od únavy tak šahnem za redbulom, lebo jeho účinky poznám. A najmä ak idem za volant nebudem experimentovať
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1


Tak neviem, ja ked vypijem energeticky napoj, chce sa mi hned spat-) Neviem, co by som mala vypit, aby sa mi nechcelo
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
ja mám veľmi dobré skúsenosti s energetickými nápojmi, ktoré sa predávajú v Lidli stoja cca 0,40 centov a zaberajú rovnako ako 2 eurový redbull
1 0
majernikova majernikova

majernikova je offline (nepripojený) majernikova

žena
Ahojte, poznám veľa ľudí čo obchodujú s Poľskom.
Cez poľské spoločnosti si zabezpečujú tovar, pre svoje internetové obchody. Je to skvelý biznis a jednoduchý. Takto sa predávajú parfémy, toaletné vody , kozmetika , posteľné prádlo a veľká iných produktov.Všetko to je pod peknou značkou, pokiaľ si to človek nezisti čo odkiaľ je tak kúpi ani nevie čo.
Pekný deň :-)
0 0
Rastomik Rastomik

Rastomik je offline (nepripojený) Rastomik

Aj ja by som mal záujem o cestoviny z Poľska. Kto pomôže?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať