Zavrieť

Porady

sudom stanoveny styk s dietatom po rozvode

Dobry vecer, mam otazocku. Som rozvedena a mam syna, ktory odmieta chodit k otcovi. Sud urcil stretnutia na kazdy druhy vikend. Minule stretnutie skoncilo tak, ze mi po hodinke volal syn, aby som pre neho prisla. Strasne plakal a jeho otec mi iba vykrical, ake to je rozmaznane decko. Uprimne poviem, ze nie je. Doma funguje ako hodinky, mame urcene pravidla, ktore sa dodrziavaju, v skole exceluje, v sporte vynika... Je to skvely chalan. Cele dva tyzdne sa mu jeho otec ani neozval, nezavolal... Nejako ho netrapilo, co sa tam vtedy stalo. Budem konat zle, ak 8 rocne dieta nebudem nutit do navstev svojho otca? Proste, ked povie, ze tam nejde, tak tam ist nemusi? Je nutne a povinne dodrzat rozhodnutie sudu o styku s dietatom?
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nepíšeš, prečo tak strašne nechce ísť k otcovi...
    Rozhodnutie súdu je povinné, otec by sa mohol brániť.
    Nie je možné, aby sa zopár návštev odohralo u vás doma? Možno by dieťa získalo istotu,bolo by v známom prostredí a snáď by ste prišli na to, prečo dieťa tak reaguje.

    sudom stanoveny styk s dietatom po rozvode

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.