Zavrieť

Porady

Využitie priestoru v paneláku

Dobrý deň. Chcel by som dať vo vstupných priestoroch paneláku inštalovať reklamnú plochu. Viete mi poradiť, kto rozhoduje o tom aby tam mohla byť? Schvaľuje to správca paneláku (určitá osoba alebo mesto?), alebo pri nejakej bytovej schodzi sa to musí schváliť? Alebo záleží to na tom kto je vlastníkom paneláku? Vôbec neviem na koho by som sa mohol obrátiť, aby to tam mohlo byť legálne. Ďakujem veľmi za odpovede prípadne nejake postrehy alebo veci čo by ma mohli stopnuť v tomto pláne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    kedze sa jedna o spolocne priestory, myslim, ze by to malo byt sucastou rokovania schodze vlastnikov bytov a nebytovych priestorov

    derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

    Muž derek191919
    a keby som mal zaujem o priestory vo výťahu? Tie nepatria OTIS-u (napriklad)? A môžem tam ja bez vedomia firmy čo spravuje výťahy niečo pripevnovať?

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    OTIS zabezpecuje vytahom len servis na zaklade nejakej zmluvy so spolocenstvom podla mna, takze taky isty pripad ako predtym
    ci mozes nieco pripevnovat? fu... u nas pribudlo zrkadlo zo dna na den a nikde sa to neriesilo (celkom mi vadi) ale je rozdiel ci tam das nalepku volajaku alebo tam chces prisraubovat tabulu

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    O týchto veciach rozhodujú vlastníci bytov.

    Využitie priestoru v paneláku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.