Zavrieť

Porady

Gmail-Fotografie-problém s certifikátom zabezpečenia

Dobrý deň,
máte prosím niekto skúsenosť so zablokovaním "záložky" Fotografie v gmail? Doma mám nainštalovaný program Picasa od Google a keď chcem niektoré fotky poslať známym, tak ich dám na internet do webových albumov Picasa, kde si ich môže pozrieť každý, komu pošlem odkaz. Keď som prihlásená v gmail, tak si ich viem pozrieť práve kliknutím na Fotografie v ponuke v hornej časti stránky. Teraz sa však k fotografiám neviem dostať. Keď si ich chcem otvoriť, tak sa mi zobrazí text:

Vyskytol sa problém s certifikátom zabezpečenia tejto webovej lokality.

Certifikát zabezpečenia tejto webovej lokality bol vydaný pre adresu inej webovej lokality.

Problémy s certifikátom zabezpečenia môžu indikovať, že sa vás iný používateľ pokúša zavádzať alebo zasahovať do údajov, ktoré odosielate na server. Odporúčame vám zavrieť túto webovú stránku a nepokračovať v jej používaní.
Kliknutím sem zavrite túto webovú stránku.
Pokračovať v používaní tejto webovej lokality (neodporúča sa).
Ak ste sa na túto stránku dostali kliknutím na prepojenie, skontrolujte adresu webovej lokality na paneli s adresou a uistite sa, že ide o adresu, ktorú ste očakávali.
Pri otváraní webovej lokality s adresou napríklad https://example.com skúste k adrese pridať reťazec „www“ (https://www.example.com).
Ak sa rozhodnete túto chybu ignorovať a budete pokračovať, nezadávajte na webovej lokalite súkromné informácie.

V práci mám internet explorer, doma mám mozillu, ale hláška je v obidvoch prípadoch podobná. K ostatným "záložkám" (Kalendár, Dokumenty...) sa viem dostať bez problémov. Vopred ďakujem za každú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Gmail-Fotografie-problém s certifikátom zabezpečenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.