Zavrieť

Porady

masáže a BOZP

Mám prenajaté priestory -prevádzka masážne služby viete mi poradiť či potrebujem vybaviť požiarnikov a požiarnu knihu alebo pre koho to je nutné???Zamestnancov nemám .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    muri je offline (nepripojený) muri

    Technik PO a BOZP muri
    Co musis mat v prevadzke stanovuje zakon 314/2001 o OPP § 4a5. v zneni neskorsich predpisov a vyhl. 121/2002 v zneni neskorsich predpisov. niektore veci Ti ma dat vlastnik objektu a niektore si musis vypracovat a viest sam (poziarnu knihu, skolenie...). Ak Ti mozem odporucit, najdi si najakeho technika PO a BOZP a nech Ti vypracuje dokumentaciu OPP a BOZP. Budes chraneni v pripade kontroly a aj keby sa nieco stalo (uraz, poziar..). Mnohi to podcenuju, hlavne ked maju male prevadzky a ked sa stane nehoda, je zle.

    majus1 je offline (nepripojený) majus1

    majus1
    muri Pozri príspevok
    Co musis mat v prevadzke stanovuje zakon 314/2001 o OPP § 4a5. v zneni neskorsich predpisov a vyhl. 121/2002 v zneni neskorsich predpisov. niektore veci Ti ma dat vlastnik objektu a niektore si musis vypracovat a viest sam (poziarnu knihu, skolenie...). Ak Ti mozem odporucit, najdi si najakeho technika PO a BOZP a nech Ti vypracuje dokumentaciu OPP a BOZP. Budes chraneni v pripade kontroly a aj keby sa nieco stalo (uraz, poziar..). Mnohi to podcenuju, hlavne ked maju male prevadzky a ked sa stane nehoda, je zle.
    súhlasím ale najskôr si ešte raz prečítaj nájomnú zmluvu, ak tam nemáš výslovne napísané, že PO (požiarnu ochranu) si zabezpečí nájomca na svoje náklady, tak PO zabezpečuje vlastník nehnuteľnosti. V prípade že to tam máš, tak sa obráť na technika PO a BOZP. Pokiaľ pracuješ sama a si SZČO tak stačí ak sa obrátiš na technika PO.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.