Zavrieť

Porady

bonus pre opatrovateľky

Má niekto skúsenosti, resp. vie mi povedať, vraj má oopatrovateľka pracujúca v AT nárok na nejaká bonus (nie na deti), keď predloží príjem z AT na daň.úrade na Slovensku. ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    alencek Pozri príspevok
    Má niekto skúsenosti, resp. vie mi povedať, vraj má oopatrovateľka pracujúca v AT nárok na nejaká bonus (nie na deti), keď predloží príjem z AT na daň.úrade na Slovensku. ďakujem.
    Neviem o žiadnom špeciálnom bonuse pre opatrovateľky pracujúce v AT....

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    alencek Pozri príspevok
    Má niekto skúsenosti, resp. vie mi povedať, vraj má oopatrovateľka pracujúca v AT nárok na nejaká bonus (nie na deti), keď predloží príjem z AT na daň.úrade na Slovensku. ďakujem.
    A kto ti to povedal?

    Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

    Katka01
    Nikdy som o tom nepocula, ale jak teraz otvoria prac. trh si mozme najst aj ine prace, nielen pokadene zadky umyvat a aj lepsie platene, konecne. Si tam natahali len samych turkov co su lenivi, zeny su vacsinou doma, rodia jedno dieta za druhym a beru same podpory od statu. A robotnych slovakov co mame dobre meno vo svete nechcu. Ze im vezmeme pracu. Maju pravdu, turci im pracu neberu, len socialne davky.

    Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

    Katka01
    Inak co sa tyka tych vyhod pre opatrovatelky pokial viem, malo by sa to aspon zaratavat do dochodku a az tam budes robit dost dlho, tak budes odtial dostavat dochodok.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Katka01 Pozri príspevok
    Nikdy som o tom nepocula, ale jak teraz otvoria prac. trh si mozme najst aj ine prace, nielen pokadene zadky umyvat a aj lepsie platene, konecne. Si tam natahali len samych turkov co su lenivi, zeny su vacsinou doma, rodia jedno dieta za druhym a beru same podpory od statu. A robotnych slovakov co mame dobre meno vo svete nechcu. Ze im vezmeme pracu. Maju pravdu, turci im pracu neberu, len socialne davky.
    Kto chcel, tak si pracu v R. davno nasiel , ved preto tam dlhe roky pracuju aj Slovaci.
    Akurat, teraz to bude trochu jednoduchsie ,lebo netreba vybavovat prac.povolenie.


    Katka01 Pozri príspevok
    "A robotnych slovakov co mame dobre meno vo svete nechcu. "
    ...coby nechceli?
    Len Slovaci sa nevedia "predat" a cakaju, ze sa im vsetko ponukne samo.
    Cest vynimkam. Ale tie vynimky uz asi davno pracuju v zahranici...

    bonus pre opatrovateľky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.