Zavrieť

Porady

TNS - vyskumy.sk

Mate niekto skusenosti so strankou vyskumy.sk ? nukaju nejake odmeny za vyplnanie dotaznikov avsak uz presiel mesiac od objednania jednej z nimi ponukanych odmien a stale mi nic neprislo - na ich stranke stale svieti len priprava na odoslanie - vysledky ich prieskumov su dost cassto oficialne uvadzane, dostal niekto z vas uz od nich aj realne slubovane odmeny?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TinaL je offline (nepripojený) TinaL

    TinaL
    Ja mám skúsenosť s objednaním odmien. V mojom prípade to však boli poukážky na nákup kníh z jednej stránky a to fungovalo na základe pripísania kreditov na tej stránke, z ktorej som si knihy objednávala. Písala som im aj e-mail, že v akom štádiu je objednávka odmien z ich stránky, tiež im to dlhšie trvalo, ale potom to prebehlo v poriadku. Tak skús e-mailom dopytovať.

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    Mam od nich skusenosti objednaval som si za kredity s ich e-shopu utierky poslali mi ich asi po 3 mesiacoch ale adekvatne sa mi vopred tyzdne po objednavke ospravedlnili a vysvetlili kedy cca pride tovar a kedy bude u mna ale to co slubovali aj dodrzali.

    yoolo je offline (nepripojený) yoolo

    yoolo
    nemam s nimi zle skusenosti, za body som mal v minulosti predplatne na casopisy, lenze v poslednej dobe sa mi ich otazky prestali pacit a vzbudili vo mne podozrenie, ze odpovede su dobre akurat tak pre bytovych zlodejov, ci podvodnikov, ,ktorí chodia za dochodcami, tak som ziadal zrusenie konta. Dobre si vsimajte, co chcu o vas vediet - su aj ine spolocnosti venujuce sa prieskumu, platia priamo na ucet a hlavne ich nezaujima to, co by zaujimalo aj podvodnikov a zlodejov.

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    tie prieskumy vyplnam sem tam uz niekolko rokov, body pripisuju, uz som za nich mal predplatne casopisu pre deti a bezdrotovu mys, vybavene rýchlo ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.