Zavrieť

Porady

Záhradnícke služby - Tvorba a údržba záhrad, predaj rastlín

Milý poradáci

Chcem si otvoriť živnosť na záhradnícke služby - tvorba a údržba záhrad. Oplatí sa v dnešenej dobe poskytovať záhradnícke služby alebo radšej len predávať rastliny a záhradnícky materiál? Kedže záhradník je mojim povolaním a práce v záhrade sú zároveň aj môj koníček, rád by som bud tvoril a udržiaval záhrady alebo predával tovar, no neviem čo sa viac oplatí. Dakujem za vaše odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Údržba, výsadba okrasnej záhrady, položenie tzv. umelého /živého/ trávnika sú veľmi vyhľadávané služby. Poznám jedného mládenca od Topoľčian, ktorý jednoducho nestíha. Len si treba správne vybrať zákazníkov, ktorí sa stále vracajú a požadujú dookola tieto služby.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Určite sa oplatí oboje.záhradníctvo je jeden z najperspektívnejších oborov najmä v západoslovenskom kraji.Poznám viacerých ktorý v tom podnikajú už roky a nestíhajú.Takže priestor pre rast je tu obrovský.Ak rozumiete tejto práci a nebojíte sa tvrdej práce tak 100% uspejete.A je jedno či ako predajca alebo záhradník.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mozno by bolo dobre spojit oboje dohromydy .
    Aspon na zaciatok. Neskor uvidis, co sa ti viac oplati. Myslim, ze ak budes mat predajnu,pride ti tam dost ludi,ktory budu chciet poradit, takze mozes postupne ziskavat zakaznikov na realizacie.
    A na realizacie brat tovar z vlastnej predajne je tiez vyhodne...

    Záhradnícke služby - Tvorba a údržba záhrad, predaj rastlín

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.