Zavrieť

Porady

Prosim poradte mi

Malujem obrazy ale nezarobim na nich. Ak ich chem ponukat musim mat to dico ?? Ake odvody sa tam platia. Platim dane aj ked mam zarobok 0 eur. Ja si neviem s tym rady som amater a neoplati sa mi zakladat asi nejake dico. Co mam urobit aby som mohla ponukat svoju tvorbu s vedomim ze aj tak nezarobim a nemala problem ze mam niekde nejaky inzerat. Co s tym ? Radte prosim.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    skús ponúknuť a DIČ budeš riešiť po prvom úspešnom obchode. Si autor, ponúkaš vlastné umelecké diela - nie je to živnosť.

    csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

    Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac csillag3112
    A co potom ? budem mat dic a nezarobim ako je to z odvodmi a danami ? Nie je nejaka ciastka do ktorej sa odvody neplatia ?

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    csillag3112 Pozri príspevok
    A co potom ? budem mat dic a nezarobim ako je to z odvodmi a danami ? Nie je nejaka ciastka do ktorej sa odvody neplatia ?

    Zvoliť si tému pod názvom ako ty : Prosím poraďte mi - je hlúpe.... Nájdi si tu v témach okolo odvodov a dani z príjmu, nájdeš odpovede.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.