Zavrieť

Porady

Notebook a lietadlo

Neviete niekto poradit?
Ked si berieme notebook na dovolenku,
treba ho nejak zvlast nahlasit ako batozinu,alebo
ako to teraz chodi na letisku, kontrole?
diki
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Netreba, ja bezne nosim NB so sebou.
    Len si treba prestudovat pokyny danej prepravnej spolocnosti,ak povoluju iba jednu prirucnu batozinu ,mozu samotny NB uznat,ale druhu tasku uz nie.
    Je lepsie sa zbalit tak, aby si mohol NB v pripade potreby vlozit do vacsej tasky.

    leonq je offline (nepripojený) leonq

    leonq
    letecke spolocnosti zvycajne vyzaduju konrolu notebooku separatne, cize musi prejst skenerom vybaleny z tasky, inak ziadny problem, ale kdesi som cital ze pri cesty do ameriky alebo v ramci ameriky ho skusaju ci sa da zapnut a ked je vybity tak ho rozoberu neviem ci je to pravda, v europe som s tym nestretol,
    ale napriklad kolega si nasiel v kufry list od colnikov v US ze kufor bol otvoreny a skontrolovany.

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    s USA to je pravda, u nas ho len vyberies pri kontrole pozru a ides samozrejme ze mas stale len jednu prirucnu so sebou viac nie je povolenych ak cestujes s ryanairom ak ides nejakym dovolenkovym lietadlom tak sa spytaj v cestovke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.