Zavrieť

Porady

Kryt na bábovku

Ako hladam, tak hladam, neviem najst nejaky obchod, kde by som kupila kryt na babovku, ale keramicky. Byvaju aj take supravy, keramicka forma + keramicky kryt. Poradite???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    wegamizi Pozri príspevok
    Ako hladam, tak hladam, neviem najst nejaky obchod, kde by som kupila kryt na babovku, ale keramicky. Byvaju aj take supravy, keramicka forma + keramicky kryt. Poradite???
    ...vyber si ...
    ...keď si z ponuky vyberieš , potom pošli , mám rád takú bielo - hnedú s orieškami a hrozienkami ...maslo a lekvár mám ...

    http://www.google.sk/search?hl=sk&cl...l127l127l0.1l1

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..no teda ja bábofku z piškotového cesta pri pečení nezakrývam....ani kysnutú...

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Super, dakujem, aj rada ponuknem, ale hladam keramicky kryt. Tie plastaky sa mi moc nepacia.
    Ten kryt sluzi po upeceni, nie pri peceni. Ma esteticko-ochranny zmysel.Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  dozy, dozicky, keramika, drevene misky, alabaster 022 [640x480].JPG
Zobrazení: 19
Veľkosť:  87.4 KB

    Asi taketo nieco

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..jaj, mojušík, tak kryt po upečení to ja vobec nepotrebujem...hadi rozkroja na polovičku a každý so svojou odkráča do svojej nory...ale videla som v jednom bazare,ale to teraz v čechách, taký starosvetský, nádherný hlinený...keby som bola vedela, vezmem ti ho...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.