Zavrieť

Porady

Kto má prístup k údajom v Sociálnej poisťovni?

Prosím Vás, pomôžte mi.
Potrebujem zistiť aktuálne a predošlé zamestnanie štyroch osôb. Ak niekto z Vás má prístup do databázy Soc. poisťovne, a vedel by mi pomôcť s vyhľadaním týchto potrebných údajov, veľmi by mi pomohol. (Ide o zistenie zamestnávateľov ku 1.1.2011 a aktuálny stav ku 11.07.2011.
Ak mi viete pomôcť, prosím Vás kontaktujte ma na e-mail:

janka.dvorska@azet.sk

Chcem to zistiť veľmi diskrétne. Ďakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    ...a napokon existuje skúšobná doba

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    Dana1, Lubaba, arizona, Kvaka, pepsikova, Mila123
    6

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    janka.dvorska Pozri príspevok
    Prosím Vás, pomôžte mi.
    Potrebujem zistiť aktuálne a predošlé zamestnanie štyroch osôb. Ak niekto z Vás má prístup do databázy Soc. poisťovne, a vedel by mi pomôcť s vyhľadaním týchto potrebných údajov, veľmi by mi pomohol. (Ide o zistenie zamestnávateľov ku 1.1.2011 a aktuálny stav ku 11.07.2011.
    Ak mi viete pomôcť, prosím Vás kontaktujte ma na e-mail:

    janka.dvorska@azet.sk

    Chcem to zistiť veľmi diskrétne. Ďakujem pekne.
    tieto informácie sú osobné a každý má právo na ochranu osobných údajov....ak ti to nepodpísal, že máš právo s jeho údajmi disponovať, ja by som to takto určite nerobila.....aby ťa niekto nežaloval.....

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    janka.dvorska Pozri príspevok
    ...nechcem tu rozvíjať diskusiu o etike. Ale dnes zamestnávateľ naozaj má minimálne (žiadne) možnosti zistiť, kde pracoval a akú prax získal potenciálny zamestnanec, ktorécho chce prijať do prac. pomeru. Keďže v našom prípade ide o "budúcich" zamestnancov, ktorí sú ešte v pracovnom pomere u pôvodného zamestnávateľa, nemôžem sa tam predsa "priamo" opýtať: "Prosím Vás a Ďurko Novák robí u Vás na marketingovom oddelení? Áno? A od kedy?"
    noo, na to niekto v minulosti vymyslel tzv. výberové konanie - v ňom ho vylustruješ či v danom človeku niečo je alebo nie.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    janka.dvorska Pozri príspevok
    No ale čo mám urobiť, aby sa moja požiadavka dala zrealizovať?
    Ak tu nie je nikto ochotný a zároveň schopný toto pre mňa diskrétne urobiť, tak potom je to tu celé len "mlátenie prázdnej slamy".
    ..

    ..toto nikto pre teba neurobí, lebo ak by sa to prevalilo,odkiaľ máš tie info ,a to by sa prevalilo!) bola by to pekná panta pre teba so súdnou dohrou a trestom..a o svoje miesto v SP dnes ťažko niekto chce prísť..chápeš?..
    ..už tvoja požiadavka v téme bola mlátením prázdnej slamy..

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    janka.dvorska Pozri príspevok
    No ale čo mám urobiť, aby sa moja požiadavka dala zrealizovať?
    Ak tu nie je nikto ochotný a zároveň schopný toto pre mňa diskrétne urobiť, tak potom je to tu celé len "mlátenie prázdnej slamy".
    ono je to tu o dodorziavani pravidiel

    14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.

    http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    janka.dvorska Pozri príspevok
    ...nechcem tu rozvíjať diskusiu o etike. Ale dnes zamestnávateľ naozaj má minimálne (žiadne) možnosti zistiť, kde pracoval a akú prax získal potenciálny zamestnanec, ktorécho chce prijať do prac. pomeru. Keďže v našom prípade ide o "budúcich" zamestnancov, ktorí sú ešte v pracovnom pomere u pôvodného zamestnávateľa, nemôžem sa tam predsa "priamo" opýtať: "Prosím Vás a Ďurko Novák robí u Vás na marketingovom oddelení? Áno? A od kedy?"
    profesný životopis predsa pomôže........neviem si predstaviť, že by sa našla čo i len jedna osoba, kt . by ti to zistila.....stálo by ju to miesto.....

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    janka.dvorska Pozri príspevok
    ...nechcem tu rozvíjať diskusiu o etike. Ale dnes zamestnávateľ naozaj má minimálne (žiadne) možnosti zistiť, kde pracoval a akú prax získal potenciálny zamestnanec, ktorécho chce prijať do prac. pomeru. Keďže v našom prípade ide o "budúcich" zamestnancov, ktorí sú ešte v pracovnom pomere u pôvodného zamestnávateľa, nemôžem sa tam predsa "priamo" opýtať: "Prosím Vás a Ďurko Novák robí u Vás na marketingovom oddelení? Áno? A od kedy?"
    pri vybere zamestnanciov mozes ziadat referencie

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    je to jednoduché, zavolaj rovno do SP a povedz im, že čo by si potrebovala vedieť , alebo ešte lepšie žiadaj to od nich písomne

    vonia mi to s Sherlokom? či s Poirot ????

    Toto zadanie je vtip dňa

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Ty chceš aby niekto porušoval zákon.
    Do údajov SP má prístup akurát tak SP a banky si tam zistujú veci o svojich klientoch, žiadateľoch o úver.

    A že máš nereálnu požiadavku, ktorú nikto z "poraďákov" Ti nevyrieši si nechceš pripustiť.
    Naposledy upravil Xanti : 12.07.11 at 12:14

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    janka.dvorska Pozri príspevok
    Prosím Vás, pomôžte mi.
    Potrebujem zistiť aktuálne a predošlé zamestnanie štyroch osôb. Ak niekto z Vás má prístup do databázy Soc. poisťovne, má prístup asi len zamestnanec soc.poisťovne a pochybujem,že by sa na niečo takéto dal a vedel by mi pomôcť s vyhľadaním týchto potrebných údajov, veľmi by mi pomohol. (Ide o zistenie zamestnávateľov ku 1.1.2011 a aktuálny stav ku 11.07.2011.
    Ak mi viete pomôcť, prosím Vás kontaktujte ma na e-mail:

    janka.dvorska@azet.sk

    Chcem to zistiť veľmi diskrétne. Ďakujem pekne.
    .

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    janka.dvorska Pozri príspevok
    Prosím Vás, pomôžte mi.
    Potrebujem zistiť aktuálne a predošlé zamestnanie štyroch osôb. Ak niekto z Vás má prístup do databázy Soc. poisťovne, a vedel by mi pomôcť s vyhľadaním týchto potrebných údajov, veľmi by mi pomohol. (Ide o zistenie zamestnávateľov ku 1.1.2011 a aktuálny stav ku 11.07.2011.
    Ak mi viete pomôcť, prosím Vás kontaktujte ma na e-mail:

    janka.dvorska@azet.sk

    Chcem to zistiť veľmi diskrétne. Ďakujem pekne.

    ...nechcem tu rozvíjať diskusiu o etike. Ale dnes zamestnávateľ naozaj má minimálne (žiadne) možnosti zistiť, kde pracoval a akú prax získal potenciálny zamestnanec, ktorécho chce prijať do prac. pomeru. Keďže v našom prípade ide o "budúcich" zamestnancov, ktorí sú ešte v pracovnom pomere u pôvodného zamestnávateľa, nemôžem sa tam predsa "priamo" opýtať: "Prosím Vás a Ďurko Novák robí u Vás na marketingovom oddelení? Áno? A od kedy?"

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    janka.dvorska Pozri príspevok
    ...nechcem tu rozvíjať diskusiu o etike. Ale dnes zamestnávateľ naozaj má minimálne (žiadne) možnosti zistiť, kde pracoval a akú prax získal potenciálny zamestnanec, ktorécho chce prijať do prac. pomeru. Keďže v našom prípade ide o "budúcich" zamestnancov, ktorí sú ešte v pracovnom pomere u pôvodného zamestnávateľa, nemôžem sa tam predsa "priamo" opýtať: "Prosím Vás a Ďurko Novák robí u Vás na marketingovom oddelení? Áno? A od kedy?"
    veď si tvrdila,že nevieš,kde robia a robili,tak kam by si chcela volať a pýtať sa?
    Ak mi niekto dokáže pomôcť, budem veľmi, veľmi rada.
    Prosím o kontakt na môj e-mail (viď hore).
    Zatiaľ ďakujem tunajším "poraďákom" za rozsiahlu diskusiu, ale nijako mi to nepomohlo vyriešiť moju požiadavku.

    Ale aj tak Vám ďakujem, len nech sa mi už konečne niekto ozve, kto to vie zistiť.

    Jana

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    janka.dvorska Pozri príspevok
    Ak mi niekto dokáže pomôcť, budem veľmi, veľmi rada.
    Prosím o kontakt na môj e-mail (viď hore).
    Zatiaľ ďakujem tunajším "poraďákom" za rozsiahlu diskusiu, ale nijako mi to nepomohlo vyriešiť moju požiadavku.

    Ale aj tak Vám ďakujem, len nech sa mi už konečne niekto ozve, kto to vie zistiť.

    Jana
    vieš prečo ???? celé to tu bolo nereálne......
    No ale čo mám urobiť, aby sa moja požiadavka dala zrealizovať?
    Ak tu nie je nikto ochotný a zároveň schopný toto pre mňa diskrétne urobiť, tak potom je to tu celé len "mlátenie prázdnej slamy".

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.