Zavrieť

Porady

Gastronomická prevádzka - zariadenie

Zdravím Vás, poraďáci a obraciam sa na Vás s otázkou, kde by som našiel zákon(y) alebo usmernenia, čo všetko musí obsahovať gastroprevádzka v zmysle technického vybavenia. Konkrétne sa jedná o nasledovné:
máme obchodný priestor, ktorý bol v minulosti využívaný ako cukráreň, ale posun doby a hlavne smernice EU navýšili nároky. Radi by sme tento priestor upravili tak, aby sme ho potom mohli prenajať niekomu, kto si tam prevádzku zriadi. Máme záujem výhradne o gastro zariadenie, presnejšie reštauráciu s vlastnou výrobou z polotovarov (používajú väčšinou konvektory). Pri jednom jednaní ma trochu vydesila podmienka oddeleného vetrania - prívod aj odvod vzduchu (ak sa nemýlim) 4000l/min len pre zákazníkov, plus separé kuchyňa, toalety a pod.
Potreboval by som nasmerovať, kde by sa dali takéto informácie získať, nakoľko tety na hygiene (na ktoré som natrafil) sú milé a ochotné asi len za úplatok.
Vedeli by ste mi pomôcť? Srdečná vďaka aj za pokusy...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Gastronomická prevádzka - zariadenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.