Zavrieť

Porady

exekutor

Dobry den.Potrebovala by som poradit ohladom exekucie.Mala som exekuciu 486,57eur,exekutor odomna vymohol 741,94eur.Zda sa mi vyskoke navysenie sumy,ked som volala tam povedali mi ze banka si narokuje na uroky s omeskania,zasla som do banky a tam mi bolo povedane ze ich ciastka je 486,57 a ziadne uroky k tomu nepatria ze si to mam riesit s exekutorom o kolko si to on navysil.Je mozne zeby si to mohol exekutor navysit o viac ako 70 percent?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    suzliky je offline (nepripojený) suzliky

    suzliky
    Ten rozdiel môže byť príslušenstvo exekúcie, poplatky, ktoré si účtuje exekútor.
    Exekútor vždy posiela dlžníkovi Príkaz na začatie exekúcie a Exekučný príkaz, kde by mali byť všetky náležitosti dlhu rozpísané, mala by si to mať. Pozorne si to prečítaj a ak to ani potom nebude sedieť, kontaktuj exekútora, aby ti to položku po položke vysvetlil.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    Je mozne zeby si to mohol exekutor navysit o viac ako 70 percent?

    ...áno, to je možné, ba dokonca isté...máš tam úroky z omeškania platieb odo dňa poslednej platby, potom trovy exekúcie a poplatky súdu za vydanie rozhodnutia o exekúcii a platbu exekútorovi...(by som povedala, že to máš aj dosť málo, bývajú aj vyššie)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.