Zavrieť

Porady

pozemky čo s nimi?

zdravim,mal by som otazku: vlastnim pozemok 800m2 pri hlavnom tahu zvolen-lučenec,chcel by som začat podnikat,otazka je že neviem s čim...napadol ma nejaky autobazar,ako by ste využili taky pozemok vy,bez nejakych velkych investicii?dik za napady a navrhy(okrem toho mam k dispozicii dalšie pozemky cca 2ha )
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    ak nemáš skúsenosti a nevieš s čím, nepodnikaj, prerobíš. Pozemky buď predaj, alebo prenajmi niekomu, kto vie, čo s nimi... Zbytočne ti niekto poradí "otvor autobazár", vieš ako funguje autobazár? Vieš ako sa účtuje napr. DPH a ako sa dovážajú autá zo zahraničia? Pri slovenských autách budeš predávať formou komisionárskej zmluvy? Vieš ako sa poisťujú autá v bazari?

    masser je offline (nepripojený) masser

    masser
    dik za nazor,ale pozemky nepredam,ano predstavu zatial ešte nemam,ale každy raz nejako začinal...možno sa zadari

    prepinakos je offline (nepripojený) prepinakos

    prepinakos
    Zacni tam pestovat ovocie alebo zeleninu , naber dotacii ktorych je v polnohospodarstve pozehnane , skrachuj , zutekaj na Kajmany a mas vystarané .

    Getrich je offline (nepripojený) Getrich

    Getrich
    No k tým pozemkom... Ako sú definované, je to orná pôda, záhrada, či len kus zeme? Chcelo by to nejaké foto, máš? Je to hneď vedla cesty?

    masser je offline (nepripojený) masser

    masser
    pozemok je definovany ako trvale travne porasty,je hned pri hlavnej ceste,v blizkosti su inžinierske siete,v pripade potreby možem zobrat do prenajmu celu parcelu o vymere 5000m2,pri tom je dlzka pozemku 185 m a širka cca 27m.

    masser je offline (nepripojený) masser

    masser
    a čo tak stavebniny,mohlo by to ist?aky kapital by som potreboval podla vas na začiatok?

    Getrich je offline (nepripojený) Getrich

    Getrich
    Stavebniny ani nie ked ide obdobie stagnácie. Radšej si to nechaj rok úhorom a potom sa priprav na oranie a siatie. Ked padne globálny finančný systém, prídu živelné pohromy, budeš rád ked ti pôda dá nejakú úrodu aby si nachoval svoje deti.

    masser je offline (nepripojený) masser

    masser
    Getrich viacmenej s tebou suhlasim,mne sa skor jedna o vysku kapitalu,ktory potrebujem na zacatie takych stavebnin.zatial len zbieram info,ako by som tie pozemky využil.a čo poviete na napad vyroby štiepky alebo peliet s pilin,v okoli mojho mesta su asi tri pili,ktore mi mozu dodavat piliny alebo odrezky na štiepku,myslim ze ekopaliva maju do buducna perspektivu...

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    ekopaliva urcite do buducnosti maju perspektivu, no zrejme nie pelety... v dobe kym ty sa rozbehnes, uz to bude niekde inde...

    masser je offline (nepripojený) masser

    masser
    preco nie pelety?mas s predajom peliet nejake skusenosti?
    Naposledy upravil masser : 28.11.11 at 09:12

    stewo je offline (nepripojený) stewo

    stewo
    jednoznacne by som tam postavil bilboardy podla rozlohy pozemku,dal ich do dlhodobeho najmu reklamnej agenture ,ktora si tam bude vyliepat co chce.Ty mas stabilny prijem bez nejakej tvrdej a namahavej prace.Pozemok je stale tvoj a aj ti zaraba peniaze.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.