Zavrieť

Porady

Ako riešite osobný odber?

Čaute, ako riešite, ktorí máte osobný odber bez kamennej predajne? Dávate podpisovať nejaký protokol, je tam číslo Občianskeho preukazu a pod tým dávate zákazníkovi, aby sa podpísal?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    matej37 Pozri príspevok
    Čaute, ako riešite, ktorí máte osobný odber bez kamennej predajne? Dávate podpisovať nejaký protokol, je tam číslo Občianskeho preukazu a pod tým dávate zákazníkovi, aby sa podpísal?
    odovzdam zakaznikovi tovar, fakturu a prijmovy pokladnicny doklad, zakaznik mi da peniaze

    ak zakaznik zaplati vopred na ucet ... prevzatie tovaru si dam potvrdit na mojom vytlacku faktury

    matej37 je offline (nepripojený) matej37

    matej37
    Ale ja nemam pokladnicu. Prijmovy pokladnicny doklad musim dávat pri osobnom odbere? S hotovostou nepracujem, davaju mi iba vopred na ucet.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    matej37 Pozri príspevok
    Ale ja nemam pokladnicu. Prijmovy pokladnicny doklad musim dávat pri osobnom odbere? S hotovostou nepracujem, davaju mi iba vopred na ucet.
    veď tu máš odpoveď ... od 1Dara...
    ak zakaznik zaplati vopred na ucet ... prevzatie tovaru si dam potvrdit na mojom vytlacku faktury



    matej37 je offline (nepripojený) matej37

    matej37
    OK diky. A mám aj pozerať občiansky preukaz? Či to nie je náhodou nejaký iný človek.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    samozrejme, poznač si č.OP, adresa musí súhlasiť s adresou na faktúre, ak nie, pýtaj splnomocnenie.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    matej37 Pozri príspevok
    A kde si mám napísať to č. OP. Na faktúru, ktorá ide samozrejme mne?
    ano, naco vyrabat dalsie papiere ... tu ide o to aby si bol ty kryty, ak by zakaznik spekuloval, ze nedostal tovar

    stewo je offline (nepripojený) stewo

    stewo
    Od 1.1.2012 myslim , je pri platbe v hotovosti potrebna reg.pokladna , cize prijm.pokl.doklad pri platbe v hotovodti uz nebude mozny.

    Ako riešite osobný odber?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.