Zavrieť

Porady

Nákupné centrum Arkád v Gyori

zdravim vas, ti co ste boli v tomto nakupnom centre , chcel by som sa vas spytat dá sa platit v obchodoch eurami? myslim hlavne obchody s oblecenim ..vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Arena Plaza je to iste ako Aupark , drahota a také isté obchody. Nakupovať treba chodiť do Pešti sem:
    http://www.premieroutletscenter.hu/
    Je to pred Budapešťou od Bratislavy na ľavej strane.

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    áno, dá sa. ale plať hlavne kartou, je to výhodnejšie... prípadne je tam bankomat (sesterka našej VUB), tak kartou si vyber euráče, nie v zmenárni

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    pivko Pozri príspevok
    Arena Plaza je to iste ako Aupark , drahota a také isté obchody. Nakupovať treba chodiť do Pešti sem:
    http://www.premieroutletscenter.hu/
    Je to pred Budapešťou od Bratislavy na ľavej strane.
    obchody su mozno tie iste (ale urcite nie vsetky), ale tu ide o tovar, ktory u nas nie je, mam osobnu skusenost, ze tam mali veci, ktore k nam nikdy neprisli
    a co sa tyka outletov, tak to su vsetko stare kolekcie, a aj tak su stale predrazene

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    myara Pozri príspevok
    obchody su mozno tie iste (ale urcite nie vsetky), ale tu ide o tovar, ktory u nas nie je, mam osobnu skusenost, ze tam mali veci, ktore k nam nikdy neprisli
    a co sa tyka outletov, tak to su vsetko stare kolekcie, a aj tak su stale predrazene
    Je tam všetok tovar rovnaký ako v Plaze , chodím tam cca 1x za 2 týždne tak že nemáš dobré info.Akurát tam manželke chýba ten podľa mňa trápny obchod Key Mayo Chick

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    pivko Pozri príspevok
    Je tam všetok tovar rovnaký ako v Plaze , chodím tam cca 1x za 2 týždne tak že nemáš dobré info.Akurát tam manželke chýba ten podľa mňa trápny obchod Key Mayo Chick
    su tam zastupene uplne ine znacky, ale ty si muz, takze to beriem tak, ze sa ti to zda rovnake

    danoBA je offline (nepripojený) danoBA

    danoBA
    ja urcite zavitam do tohto Arkád v Gyori....islo mi halvne o to platenie ci sa da eurami...a este jedna otazka, pri platbe kartou vam ukazu sumu v eurach alebo vo forintoch, aby nedoslo k omylu sa pytam ze pridem domov a a budem mat viac stiahnute z karty ako malo byt

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    danoBA Pozri príspevok
    ja urcite zavitam do tohto Arkád v Gyori....islo mi halvne o to platenie ci sa da eurami...a este jedna otazka, pri platbe kartou vam ukazu sumu v eurach alebo vo forintoch, aby nedoslo k omylu sa pytam ze pridem domov a a budem mat viac stiahnute z karty ako malo byt
    Sumu máš len vo forintoch , stiahnu ti toĺko koľko je v danej chvíli kurz forintu devíza predaj v tvojej banke.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    pivko Pozri príspevok
    Sumu máš len vo forintoch , stiahnu ti toĺko koľko je v danej chvíli kurz forintu devíza predaj v tvojej banke.
    ...najlepšie je pozrieť sa na NBS stránku ...je to totiž zlatá stredná cesta ...žiaden nákup - predaj danej komerčnej banky ...v podstate aj toľko z karty odíde , pri takomto prepočte ...

    HUF maďarský forint 314,32

    http://www.nbs.sk/sk/statisticke-uda...ovy-listok-ecb

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    KoxXxo Pozri príspevok
    To už je problém pomaly aj u nás.
    ...myslím si , že ani veľmô nie ....


    ..." reč peňazí " prelomí všetky bariéry ........či v časoch minulých - dávnych , terajších , o budúcnosti ani nevravím ( to len Castro žil v sci - fi ...)...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.