Zavrieť

Porady

Neberte dotacie z UPSVAR ESF na zacatie podnikania!!!!! Nevyplácajú ich!!!

Vsetci ktory ste v procese vybavovania nenavratneho financneho prispevku z uradu prace. Nepodpisujte nic a nenehajte sa viradit z evidencie!!
Donutia vas podpisat, zalozit si ucet, zivnost, donutia vas robit si najomne zmluvi predcastne. Viradia vas z evidencie a peniaze vám NIKDY NEPOSLU!!!! Nenehajte sa oklamat ze vam poslu do 30 dni. Je mnoho ludi ktory nedostali niekolko mesiacov a dodnes ani cent!!!! Ak je tu niekto komu ties neprislo posielajte hromadne ziadosti o náhradu skodi co vám vznikla. "Bankové poplatky, nájomné za priestor, odvodi do zdravotnej poistovne atd."
Usporiadat
kirtida kirtida

kirtida je offline (nepripojený) kirtida

ach, tá gramatika... až sa mi pri čítaní uši krútili.
3 2
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
už som písala v inej téme. peniaze nemajú a tak nedajú....ale zmluvy podpisujú.
4 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
bimbiš to je dobrý nick
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Čo má p. bimbiš zahraničnú klávesnicu kde nie je písmenko "y" a chce príspevok zo slovenského ÚPSVaR?
0 0
kezeso kezeso

kezeso je offline (nepripojený) kezeso

obchodník
Ale má tvrdé y, napr. v bankových poplatkoch.
0 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

zadávateľ témy nie je veľmi dobrý v gramatike ale je možno dobrý odborník a majster vo svojom remesle a dobre vystihol situáciu s príspevkami pre nezamestnaných na rozbehnutie živnosti, mám tiež známu , ktorá už dlhšie čaká na peniaze , v pondelok sa bola informovať na ÚP , peniaze na vyplatenie nie sú a v novom roku sa vraj budú upravovať aj podmienky na získanie príspevku.
8 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

To už aj na UPSVAR-e podvádzajú ľudí ???
0 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

úspešne sa znižuje nezamestnanosť v našom štáte
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ewita888 Pozri príspevok
To už aj na UPSVAR-e podvádzajú ľudí ???
..

..zobuď sa...
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

nemyslím, že by som spala..
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Pepsi to myslela tak, všeobecne že to nie ""len ""na UP"" podvádzajú
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

K nahodenej téme, je to pravda, peniaze neposielajú, ja mám cez manžela od minulého roka od novembra a máme preplatené len do 30.6.2011 a od vtedy ani cent, a odvody dane všetko musíte mať vyrovnané, čo keby náhodou.... mám tam už 3 žiadosti o preplatenie....
Naposledy upravil VieraPopluharova : 08.12.11 at 12:32
2 0
printerscd printerscd

printerscd je offline (nepripojený) printerscd

Tak to je zla sprava .

Zajtra sa chystam odniest prihlasku na prispevok.

Prave riesim ci sa da uz dopredu kupit tie veci kt. chcem aby boli hradene z prispevku kedze ich potrebujem na pripravu.

Myslite ze sa to da takto dohodnut s predajcom aby mi vystavil blocek az po podpisani dohody na UPSVR ?

Dik moc
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

VieraPopluharova Pozri príspevok
K nahodenej téme, je to pravda, peniaze neposielajú, ja mám cez manžela od minulého roka od novembra a máme preplatené len do 30.6.2011 a odbtedy ani cent, a odvody dane všetko musíte mať vyrovnané, čo keby náhodou.... mám tam už 3 žiadosti o preplatenie....
ale podvodnikom a zneuzvatelom dodaacie davali nacas-je to nieco neospravednitelne ak statny organ si neplni svoje zaväzky,neobstoja ziadne vyhovorky,ak nemaju peniaze,tak nech nepodpisuju zmluvy,ved to je skandal-kto uz by mal byt prikladom plnenia zmluvnych zaväzkov ako verejnopravna institucia?
5 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
nemôžeš nakupovať pred získaním dotácie. Ak máš teraz peniaze na kúpu potrebných vecí, tak potom dotáciu nepotrebuješ - také je stanovisko UP, teda podľa mojich znalostí.
Ale skús sa dohodnúť, nech ti potom preplatia akože úver , hm.
2 0
blondy blondy

blondy je offline (nepripojený) blondy

iwa
Problém je aj vôbec získať dotáciu. Bola som v novembri na UP zisťovať ohľadne dotácie na podnikanie pre manžela. Odpinkali ma od dverí, že na činnosť ktorú sme chceli (predajňa second handu) dotáciu nedávajú. Podľa interných nariadení nedajú dotáciu na činnosti, ktoré sú už vraj presýtené na trhu ako napr. aj e-shopy, kaviarne, krčmy.... nikde v zákone to nebolo spomenuté, že nemôže ani požiadať...
0 0
ušiatko ušiatko

ušiatko je offline (nepripojený) ušiatko

Napríklad ja som dostala dotácie na podnikanie a ešte v tej stanovenej lehote.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ušiatko Pozri príspevok
Napríklad ja som dostala dotácie na podnikanie a ešte v tej stanovenej lehote.
dobre a kedy to bolo?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

U nas jedna slecna koncom septembra dostala dotaciu bez problemov na psi salon.odvtedy neviem, ci vyplacaju.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
.........lebo problémy s financiami som zachytila až teraz ku koncu roka. Takže september by mal byť ešte v pohode.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať