Zavrieť

Porady

Prosím o pomoc s paypal - Surne

Chcem pridať kreditnú kartu na paypal ale ako sa mi to nedari. Stále mi to vypisuje to to: This card has been disabled for entry into the PayPal system. Please add a different card. You may also contact us using this form.

Mam Visa electron v CSOB.

Vie mi niekto pomoc

Vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Skusal si kontaktovat infocentrum CSOB?

    Ked tak pozeram na ich stranke Visa Electron, ktoru CSOB vydava, je debetna karta.
    http://www.csob.sk/ludia/ucty-a-plat.../debetne-karty
    Kreditne karty ma CSOB MasterCard
    http://www.csob.sk/ludia/ucty-a-plat...kreditne-karty

    Je ta tvoja karta urcite kreditna?
    Naposledy upravil ivka70 : 25.01.12 at 07:31

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Potrebuješ normálnu VISU, nie VISA electron.

    Priradenie platobnej karty k vášmu PayPal účtu
    Po odoslaní registračného formulára sa vám zobrazí formulár pre pridanie platobnej karty. Karta musí byť embosovaná od firiem Visa, Mastercard, alebo American Express. Po zadaní požadovaných údajov máte k účtu pridanú kartu, ktorá je v stave "neoverená". V prípade, že momentálne nechcete priradiť kartu k PayPal účtu, kliknite na Cancel. V budúcnosti si ju v prípade záujmu môžete kedykoľvek pridať.




    Verifikácia (overenie) platobnej karty
    V zápätí po pridaní vašej karty (v prípade, že ste si ju priradili) prebehne na vašom účte transakcia. Firma PayPal si z vašej karty (z vášho účtu strhne 1,5 €). Keď sa pozriete na výpis vašeho bankového účtu, uvidíte pri popise tejto transakcie 4-miestny overovací kód. Tento kód slúži na dokončenie overenia vašej platobnej karty a tým celkového overenia vášho PayPal účtu. Tento 4-mietstny kód sa zadáva po kliknutí na slovo unverified vedľa vášho e-mailu na titulnej stránke vášho PayPal účtu. Napr. pri Tatrabanke sa toto číslo nezobrazí v online výpise cez internetbanking, ale po telefonáte na telefonickú službu Dialog Vám ho po overené Vašej identity povedia. Nebojte, túto sumu (1,5€) vám neskôr firma PayPal vráti, keď touto kartou vy vykonáte prvú transakciu.
    Naposledy upravil Braňo : 25.01.12 at 13:19

    Prosím o pomoc s paypal - Surne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.