Zavrieť

Porady

dobry softver na sklad, vase tipy

nemali by ste nejake tipy na softver na sklad B? stacil by mi samostatny modul, pripadne previazany s fakturaciou. uctovny softver mam, ale na jedno PC by som potreboval sklad a kupovat dalsi licenciu za 10 000 nemienim, preto by som uprednostnil samostatny sklad do cca 3000.
podmienky - neobmedzene mnozstvo pohybov, moznost zasoby mat v skupinach (povedzme skupina drogeria, kancelarske potreby a pod). vzorom by mohol byt sklad v money s 3 a beh pod windows XP.
vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    vdaka za tip, idem vyskusat verziu start, sklad by ma byt rovnaky ako v JAZZ, dufam .

    sme je offline (nepripojený) sme

    sme
    Skúste software pre vedenie skladu od firmy BWSOFT. Program je dobre prepracovaný a má jednoduché ovládanie . Myslím , že na ich stránke je možné získať štart verziu

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    dakujem za tipy, podarilo sa mi zohnat licenciu na sklad za prijatelnu cenu, takze mozem ostat pri money s3

    dobry softver na sklad, vase tipy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.