Zavrieť

Porady

V čom podnikať ?

Zdravím ... chcel by som sa Vás opýtať, že v ktorom odvetví by ste podnikali ak by ste s podnikaním začínali práve teraz ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    tm4s Pozri príspevok
    Zdravím ... chcel by som sa Vás opýtať, že v ktorom odvetví by ste podnikali ak by ste s podnikaním začínali práve teraz ?
    No ja v tom,čo viem,čo som vyučený a čo ma nesmierne baví.A v tom aj podnikám.

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Ja by som bol zubárom alebo by som mal pohrebnú službu. Povolania skoro bez rizika...

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Podnikaj v tom,na čo máš vzdelanie,čo ťa baví,čo vieš a čo v tvojom okolí chýba.

    tm4s je offline (nepripojený) tm4s

    tm4s
    Otázka nieje položená tak, že sa pýtam v čom by som mal podnikať ja, ale v čom by sa podľa ľudí oplatilo podnikať bez ohľadu na faktory ako sú kapitál, zručnosti či vzdelanie.

    trisestri je offline (nepripojený) trisestri

    trisestri
    chov mangalic respektive pestovanie zeleniny bez alebo z obmedzenym pouzitim chemie-aj ked to tak teraz sa nezda,ale produkcia kvalitnych potravin ma perspektivy
    abutilon Prečo nie, dakedy trhali zuby kováči ... chech

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Si myslím, že samotná úvodná otázka je položená čisto hypoteticky... Ak by som mal príslušné vzdelanie, samozrejme.
    Ale ináč minule na topkách bolo, že niekde jedna upratovačka odkukala finty a keď zubárka odišla, sama podnikala, trhala a ošetrovala zuby pacientom. Dokonca to robila to dlhé roky...

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Ak by som začínal od strednej školy, tak by som sa vybral na stavebnú školu a časom by som založil stavebnú firmu. Môj biznis by spočíval v tom, že by som kupoval staré domy a potom ich prerobil a predal. Moja firma by robila rekonštrukcie domov, bytov a tak... Druhá vec je zubár. Tiež sa majú dobre, ikeď to podľa mňa nieje podnikanie ako také, ale skôr samozamestnanie. No a najviac by ma bavilo robiť to čo robím teraz, takže sa nesťažujem a som rád akú cestu som si vybral :-)

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    bobekoad Pozri príspevok
    a co robis??
    Nečítaš Poradu ??

    Dotyčný pán podnika v poskytovaní relaxačných služieb, kokretne masáži

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Indeed Pozri príspevok
    Nečítaš Poradu ??

    Dotyčný pán podnika v poskytovaní relaxačných služieb, kokretne masáži

    ďakujem :-) + teraz mám aj firmu s kávou. Takže 2 super veci

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    veru páni ... ja zase denne potešujem dámy ... nosím im kvetinky , kytičky a podobne ! osobne som riešil aj Dantessa :-) ...

    V každej práci musí človek nájsť niečo čo ho "napĺňa" ... ja som kvetinár od narodenia po rodičoch ..

    A neverili by ste kolko je HAPPY ale aj menej Happy príhod pri "burinách" !!

    PS:najčastejšie doručujem "žehličky" ... tj kytičky s venovaním ... prepáč už budem dobrý a podobne !!
    a to poteší keď pomôže ....

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    j.sch Pozri príspevok
    veru páni ... ja zase denne potešujem dámy ... nosím im kvetinky , kytičky a podobne ! osobne som riešil aj Dantessa :-) ...

    V každej práci musí človek nájsť niečo čo ho "napĺňa" ... ja som kvetinár od narodenia po rodičoch ..

    A neverili by ste kolko je HAPPY ale aj menej Happy príhod pri "burinách" !!

    PS:najčastejšie doručujem "žehličky" ... tj kytičky s venovaním ... prepáč už budem dobrý a podobne !!
    a to poteší keď pomôže ....
    som myslela, že dnes je to auto, Dubaj alebo niečo od ALO. hentak sa vyžehlím aj sama

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.