Zavrieť

Porady

Prevadzkovanie adrenalinovej atrakcie Čo na to potrebujem ?

Zdravim, na internete som nasiel tuto adrenalinovu atrakciu. (http://vimeo.com/37423378) Vola sa to bodyzorbing a ponukaju to uz aj na Slovensku. Chcem sa opytat co vsetko by som potreboval k zacatiu podnikania s takouto atrakciou ak by som ju chcel ponukat ludom priamo ako to je napr. pri skakacom hrade ? Aku zivnost by som si mal otvorit? Ako je to napriklad s tym ze "vstup na vlastnu zodpovednost" a tiez je potrebna registracna pokladna pri tychto veciach?
Diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

    ACCNT
    ohladom predmetu tej zivnosti si najdite nejaku firmu co ponuka temabuildingove aktivity a kuknite si jej predmety na orsr.sk
    alebo na zlavovych portaloch byva paintball, segwaye, stvorkolky,.... tie firmy budu mat v registri tiez asi to iste.

    ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

    ACCNT
    ak sa mozem spytat:
    kolko stoji taka gula? mate odkusanu kvalitu? nerozpadne sa to po par pouzitiach?
    planujete vyzit len z prenajmu tychto gul?
    No my sme kupovali 2 od tej Slovenskej firmy za nejakych 800e aj s postovnym a kompresorom +(nejake tipy na hry, certifikaty...) Kvalitou je to dost pevne skusali sme to viackrat aj na betone a rozne inde neni problem. Dokonca sme uz skusali na snehu tam je to uplne super . Zatial by sme chceli len ten prenajom nad predajom alebo niecim podobnym sme nerozmyslali.

    AK MATE NIEKTO SKUSENOSTI S NIECIM PODOBNYM PORADTE MI PROSIM S OTAZKU KTORU SOM DAVAL DIKY

    Prevadzkovanie adrenalinovej atrakcie Čo na to potrebujem ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.