Zavrieť

Porady

pridal by sa niekto?...

...v pripade, ze by som chcela zalozit sprostredkovatelsku agenturu pre pracu v zahranici a potrebovala by som spolocnika, kde kazdy z nas by mal na starosti inu krajinu /alebo viacej krajin/..hladam niekoho kto hovori velmi dobre nejakym jazykom okrem anglictiny /ktoru beriem ako samozrejmost/, napriklad nemecky.. kto rad cestuje, je komukativny.... Nasiel by sa niekto taky? Len ciste zo zvedavosti, dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Zaraď si toto do inzercie....
    Indeed Ty si odkedy moderátor tohto fóra ??

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Agenturu pre au-pair , alebo pre nejaké pobyty študentov , alebo na predavanie leteniek , O.K. súhlasím

    len preboha nenajímajte ľudí na odborné práce bez toho aby ste vedeli zodpovedať na určité otázky,

    ktoré uzko súvisia s prácou,ktorú by mali vykonávať

    lebo chabé odpovede vám pripadných adeptov určite odradia

    A hlavne nepýtajte peniaze vopred.

    mazo81 je offline (nepripojený) mazo81

    mazo81
    zdravim uz sa niekto ozval ...v akom obore by malo byt sprostredkovanie...uz som mal drobne skusenosti ale nebolo to ono ... vzdal som to koli nespolahlivosti zamestnancov ...ovladam nemecky jazyk slovom a pismom ...zaklady holandstiny a anglictiny ...

    Zuzulik27 je offline (nepripojený) Zuzulik27

    Zuzulik27
    Ahoj, prosim Ta napis mi nieco viac o sebe na c.zuzana@gmail.com..., dakujem



    mazo81 Pozri príspevok
    zdravim uz sa niekto ozval ...v akom obore by malo byt sprostredkovanie...uz som mal drobne skusenosti ale nebolo to ono ... vzdal som to koli nespolahlivosti zamestnancov ...ovladam nemecky jazyk slovom a pismom ...zaklady holandstiny a anglictiny ...

    pridal by sa niekto?...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.