Zavrieť

Porady

registracna pokladnica ???

Zdravim Vas ...ja viem ze sa to tu pyta skoro kazdy ale chcel by som odpoved na moj konkretny problem ...cez letnu sezonu budem prevadzkovat nafukovacie atrakcie na vodnej ploche a chcel by som sa spytat ci budem potrebovat fiskalnu registracku alebo mi to staci ako u vietnamcov paragon alebo poznate aj ine riesenie ......
ze dakujem ....
Naposledy upravil mazo81 : 05.05.12 at 13:28
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Pokiaľ tvoja činnosť spadá pod 77.21 prenájom rekreačných a športových zariadení tak áno, budeš ju potrebovať. De facto nech sú to nafukovacie kolesá, alebo čokoľvek v podstate ich asi tým návštevníkom prenajmeš, či ?

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Aj vietnamci musia mat pokladnu, akurat to niekedy tak vyzera, ze oni su neviditelni pre kontrolne organy, mozno pouzivaju ten novy patent.

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Vietnamci sú iná kategória a ozaj mám niekedy pocit, že nie sú viditeľní. A najväčšia sranda je, že keď ti nedajú doklad, dajú ti aspoň zľavu na cene toho, čo kupuješ . len keby som bola kontrolór, tak jednoducho smola.

    mazo81 je offline (nepripojený) mazo81

    mazo81
    no vlastne by sa dalo hovorit o prenajme ...alebo aj o poskytovani sluzieb ...oka pomohlo

    druzstvo81 je offline (nepripojený) druzstvo81

    druzstvo81
    Dobrý deň, prosím Vás, potrebujem súrne poradiť, či za prenájom futbalového ihriska - jednorázová akcia, ak bude uhradený v hotovosti, je nutné použiť registračnú pokladnicu?

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    druzstvo81 Pozri príspevok
    Dobrý deň, prosím Vás, potrebujem súrne poradiť, či za prenájom futbalového ihriska - jednorázová akcia, ak bude uhradený v hotovosti, je nutné použiť registračnú pokladnicu?
    Prenájom nehnuteľnosti sa nenachádza v prílohe č.1 zákona o ERP http://www.porada.sk/attachment.php?...9&d=1325743845 , tak ERP vo Vašom prípade nie je potrebná.

    druzstvo81 je offline (nepripojený) druzstvo81

    druzstvo81
    Zita5 Pozri príspevok
    Prenájom nehnuteľnosti sa nenachádza v prílohe č.1 zákona o ERP http://www.porada.sk/attachment.php?...9&d=1325743845 , tak ERP vo Vašom prípade nie je potrebná.

    ďakujem

    registracna pokladnica ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.