Zavrieť

Porady

Skončenie PP cez PN

Dobrý deň, už skoro 1 rok a 6 mesiacov pracujem v jednej
nemenovanej banke na pozícii poradcu ako zamestnanec - doba určitá. Mám nadriadeného s ktorým si už dlhší čas nerozumiem, z jeho strany je to psychický teror, ale to by som nechcela rozvádzať. Chcela by som preto ukončiť pracovný pomer. Momentálne ale som na PN už tretí týždeň, mám nejaké
zdravotné problémy. Chcela by som sa opýtať, akým spôsobom mám ukončiť pracovný pomer, ak sa už nechcem vrátiť do spomínaného zamestnania z pochopiteľných dôvodov? Ako sa dá ukončiť pracovný pomer, ak je niekto na PN? Čo by ste mi poradili? Ďakujem za všetky odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    miska678 Pozri príspevok
    Dobrý deň, už skoro 1 rok a 6 mesiacov pracujem v jednej
    nemenovanej banke na pozícii poradcu ako zamestnanec - doba určitá. Mám nadriadeného s ktorým si už dlhší čas nerozumiem, z jeho strany je to psychický teror, ale to by som nechcela rozvádzať. Chcela by som preto ukončiť pracovný pomer. Momentálne ale som na PN už tretí týždeň, mám nejaké
    zdravotné problémy. Chcela by som sa opýtať, akým spôsobom mám ukončiť pracovný pomer, ak sa už nechcem vrátiť do spomínaného zamestnania z pochopiteľných dôvodov? Ako sa dá ukončiť pracovný pomer, ak je niekto na PN? Čo by ste mi poradili? Ďakujem za všetky odpovede.
    Môžeš dať výpoveď, alebo môžeš skončiť PP dohodou(súhlas obidvoch strán). To, že si PN na tom nič nemení.

    miska678 je offline (nepripojený) miska678

    miska678
    ďakujem za radu. Ak ale zamestnávateľ dohodu nebude akceptovať, tak musím dať výpoveď a to mi bude bežať 2 mesačná výpovedná lehota. Ja sa ale už do práce nechcem vrátiť. Tak mám odniesť výpoveď a zostať na PN počas výpovednej lehoty???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.