Zavrieť

Porady

Telekom - porušenie zmluvy

Anketa: Spokojny s Telekomom?

Počet hlasujúcich
4. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ano

    2 50.00%
  • Nie

    2 50.00%
Zdravim, sme firma s 8 cislami, zacali sme s Eurotelom ihned ako vstupil na slovensky trh, cize s nimi fungujeme roky rokuce, ale teraz ma uz nahnevali. Ako sa spojil Tmobile a Tcom = Telekom, tak to ide dole vodou.

V decembri sme uzatvorili zmluvu (resp. predlzili viazanost a zmenili povodne programy), kde vsetky cisla idu z 1 balika 200 eur, dalsie 3 karty kde je monitoring Sk + EU spolu za 8 eur, zdarma neobmedzeny internet na vsetky cisla ...

Povodne programy sme mali, kde na kazde cislo sa platilo nejaky poplatok, mali sme tam spoplatnene VPN, co je volanie zadarmo medzi cislami, spoplatneny internet, ...

-----------

Uz hned v prvej januarovej fakture nam nauctovali balik za 200 eur, ale taktiez tam nahodili stare pausaly, monitoring SK za 3 eura + EU za 8, VPN, ktory uz mal byt zruseny. Faktura za nejakych 600 eur. Tak som to reklamoval.

Pri dalsej fakture nam sice boli strhnute poplatky za predchadzajucu fakturu, ale v tejto fakture boli opat nahodene vsetky stare poplatky z minuleho roka, ktore sa uz nemali uctovat.

Dneska to uz je 6. faktura, na ktorej su opat nahodene niektore veci, ktore davno boli zrusene.

-----------

Otazka znie, mam pravo odstupit od Telekomu z dovodu porusenia zmluv, ze mi nahadzuju poplatky, ktore podla zmluvy nemam mat, ze v tom systeme maju neskutocny bordel? Ako mam postupovat, mozem prejst na ineho operatora, ... nejake napady?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Telekom - porušenie zmluvy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.