Zavrieť

Porady

Páči sa vám moj e-shop?

Zdravim vsetkych.

Vytvoril som si svojpomocne svoj vlastny eshop ktory uz bezi par mesiacov. Bol by som velmi rad, ked by ste sa nan pozreli a povedali mi vase navrhy a pripomienky.

www.abcsedacievaky.sk

Nechcel som robit nic zlozite, slo mi hlavne o jednoduchost a prehladnost.
Dakujem za vase pripomienky ci uz dobre alebo zle.

Martin
4 komentárov     zbaliť
arizona zase reklama! uz je to trapne....
Indeed nič zvláštne... skor podpriemerné by som povedal..
whisper Eshop si nerobil ty, je to Opencart a vizuál je síce pomerne prehľadný, ale z hľadiska dizajnu úplná katastrofa... Napríklad ten Comic Sans, to snáď nemyslíš vážne? Len si tu robíš reklamu a ja sa divím, že to tu moderátori tolerujú.
marandy Ano, robil som ho ja v systeme opencart ako som pisal dole. To ze sa tebe nepaci pismo neznamena ze je skarede, je to len tvoj subjektivny pohlad.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

freddy87 je offline (nepripojený) freddy87

freddy87
Aj mne sa zdá veľmi prehľadný, opticky mi troška vadili farby, zdalo sa mi to príliš svetlé, všade všetko biele a v tom svetlomodré písmo, ktoré trocha zanikalo.

90 %

marandy je offline (nepripojený) marandy

marandy
Vyskusam dat tmavsie pismo no potom musim zmenit aj tlacitka a niektore obrazky. Ked budem mat cas tak to vyskusam.

To mam radost ze sa vam paci no rad by som bol za nejake navrhy na zlepsenie.

Martin

freddy87 je offline (nepripojený) freddy87

freddy87
Už som prišiel na to čo presne mi vadilo, pozri si http://www.azet.sk/

Oni majú tiež biele pozadie a modré písmo, otieň je kus tmavší, ale hlavne u teba zanikajú tie rámčeky, ktoré oddeľujú jednotlivé sekcie.
Teda vľavo máš menu, ktoré je orámované, v hlavnej časti máš obrázok, ktorý je orámovaný, a aj všetok tovar je v takých rámčekoch a farba tých rámčekov je príliš svetlá, nevidieť ju a splýva s pozadím.

Ešte by som ja osobne zmenil pozadie záhlavia, je biele, a tam by sa hodilo jemne farebné.

sch je offline (nepripojený) sch

sch
ano je super, prehladny , jednoduchy, mozno trsku viac kontrastu v rozliseni farbou, ale z pohladu zakaznika myslem ze na jednicku...smiem vediet akou formou si ho vytvaral? si programator?

marandy je offline (nepripojený) marandy

marandy
Dakujem. Ucil som sa programovat na skole takze taky priemer. A ked som nieco nevedel, googlil som. Obchod bezi na open source platforme Opencart

Páči sa vám moj e-shop?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.