Zavrieť

Porady

Povolenie na činnosť v prevádzke od Rúvz

Ahojte,
chcem Vás poprosiť o radu, resp. sa uistiť, či si myslím správne...: Ak si chcem otvoriť prevádzku (ZSS) - žiadosť o schválenie priestorov (teda povolenie na činnosť v prevádzke) + prevádzkový poriadok podávam na Rúvz až keď mám komplet zariadené priestory so všetkým (všetky stroje, nábytok, atď.)? Alebo sa schvaľujú najprv iba čisto priestory v kt. sa bude v budúcnosti prevádzkovať ZSS?
Budem vďačná za každú info
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Najlepšie je, si prevádzku naklresliť a s plánom ísť na hygienu. Už som to tu písala v inom príspevku, vyhneš sa tak komplikáciám. Lebo to, čo tebe pripadá celkom logické, úradníkom na hygiene nie. Konzultuj počet miestností, skladov, sociálnych zariadení,vstupné priestory.....povrch podláh, svetlosť miestností, spôsob osvetlenia....je množstvo vecí, ku ktorým budú mať pripomienky. Ušetríš si tak čas. Inak, (ZSS) je zariadenie soc. starostlivosti, alebo iná skratka?

    jaminka je offline (nepripojený) jaminka

    jaminka
    Nie nie, ZSS som myslela ako zariadenie spolocneho stravovania, nechcela som ist zbytocne do detailov vlastne to ma byt iba kaviaren, bar, ale budu sa tam podavat aj jednoduche pokrmy, a to uz sa zo zakona povazuje za stravov. zariadenie...
    Takze najlepsie asi bude, ak to vopred vsetko prediskutujem s hygienikmi, a az tak sa pustim do zariadovania, vsak? aby som sa v niecom nesekla....
    dakujem krasne

    Povolenie na činnosť v prevádzke od Rúvz

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.