Zavrieť

Porady

Bazar

Rád by som otvoril bazár a chcem sa opýtať či je potrebná registračná pokladňa s fiškálom, alebo nie? Dočítal som sa že stačí vystavovať zmluvu, alebo niečo také. platí sa daň zo zisku? prosím o nejaké info. niesom platca DPH

Bazár kam chodím už niekoľko rokov má len PC a na klasickej tlačiarni tlačí zmluvy, a doklad mi vraj nevie dať. toľko včera osobne
Naposledy upravil jashad : 25.10.12 at 12:05
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liveman1 je offline (nepripojený) liveman1

    liveman1
    To je určite podvodník, ktorý nepriznáva dane. Ak inkasuje za tovar peniaze, musí ich registrovať cez fiškálnu pokladňu, prípadne môže inkasovať peniaze cez účet. Iný spôsob nie je možný.
    lujza.j odpovedal si na tému z 10/2012
    liveman1 Samozrejme som si to všimol, ale považujem za potrebné odpovedať, lebo sa v posledných rokoch na internete vyrojilo množstvo takýchto "podnikateľov" a dosť sa čudujem, že si to finančná správa ešte nevšimla. Alebo aspoň o tom neviem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.