Zavrieť

Porady

ako platit sukromnou kartou za sro?

zdravim Vas, mam taky "smiesny" 40 eurovy problem - mam sro a raz rocne potrebujem za firmu zaplatit jeden poplatok, je to do zahranicia a da sa to platit LEN s VISA, MASTERCARD alebo nejake americke karty.

nakolko mam podnikatelsky ucet v banke "najlepsi uz davno dosli" tak som dostal k podnik. uctu detsku kartu - visa electron ( co ma ovela mensiu podporu) a aby som to vedel vyplatit tak musim platit 40e rocne za MASTERCARD. tych 40e rocne vlastne davam len kvoli jednej platbe.

sukromny ucet mam v skvelej mBank ktora davno predbehla najlepsich a dala mi zdarma VISA (nie visa electron) a moja otazka - da sa to takto nejako skombinovat? ze ten poplatok by som platil svojou sukromnou kartou za moju sro a potom to nejako dal do nakladov? nech "najlepsim" neplatim zbytocne 40e za kartu rocne? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zknihy je offline (nepripojený) zknihy

    zknihy
    mr2 Pozri príspevok
    zdravim Vas, mam taky "smiesny" 40 eurovy problem - mam sro a raz rocne potrebujem za firmu zaplatit jeden poplatok, je to do zahranicia a da sa to platit LEN s VISA, MASTERCARD alebo nejake americke karty.

    nakolko mam podnikatelsky ucet v banke "najlepsi uz davno dosli" tak som dostal k podnik. uctu detsku kartu - visa electron ( co ma ovela mensiu podporu) a aby som to vedel vyplatit tak musim platit 40e rocne za MASTERCARD. tych 40e rocne vlastne davam len kvoli jednej platbe.

    sukromny ucet mam v skvelej mBank ktora davno predbehla najlepsich a dala mi zdarma VISA (nie visa electron) a moja otazka - da sa to takto nejako skombinovat? ze ten poplatok by som platil svojou sukromnou kartou za moju sro a potom to nejako dal do nakladov? nech "najlepsim" neplatim zbytocne 40e za kartu rocne? dakujem
    Ak na ten polatok máš účtovný doklad, vyberieš z firemného účtu 40€ do pokladne / zaplatíš ako chceš a do pkladne dáš doklad.

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Doklad ktorý máš o úhrade zo súkromného účtu dáš do sro ako výdavok zaúčtuješ priamo z pokladne. Predpokladom uznania nákladu je, že FA máš na SRO a je a druh je výdavku daňovo uznateľný.

    ako platit sukromnou kartou za sro?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.