Zavrieť

Porady

Pc nenacita z HDD a ine sprievodne problemi

Dobry den.Mam PC HPCOMPAQ dc 5750 Microtower,naraz zacal spomalovat nactanie stranok a programou,pocitac nabehol nacitaval z hdd a potom pri vedsej zatazi v nom cvaklo a niekolko min nic potom zas nabehol a cvaknutie.Po restarte uz nenacital windows len v nudzovom rezime ide ak dam normalny ndovs tak stale cvaka nieco v pc a ani ho nespusti.Lcd monitor zacal uz teraz aj vobec nenabehnut,stale pise ze neni pripojeny kabel a po vacerich pokusoch monitor nabehne ale windows nenacita.Skusal som dat novy windows ale zacne instalaca a jak ma zacat rozbalovat subory tak zas cvakne a nic len potom napse error.Kupil som novy HDD a pri instalacii windows stale to iste,vsetko ide az po bud formatovanie alebo rozbalovanie suborov na hdd stale cvakne v pc a nic dalej,teraz uz ani monitor nenabehne vobec.Prtom vsecko svieti pocujem aj ako pracuje nacitava ale nic viac,Dakujem za rady.Uz mam dojem ze zakladna doska je v... j som ho uz cistil.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ak he chybná ,tak aj to môže byť príčina ,že PC ide v núdzovom režme a normálne nenabehne.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A spĺňajú dané špecifikácie pre PC? Sú rovnaké? Napätie na RAM je správne? RAMky sú na 100% bezchybné?

    matoh12 je offline (nepripojený) matoh12

    matoh12
    Skôr ako RAM by som pozrel zdroj vyčane kondenzátory pri večej zátaži jednoducho kolíše napätie a disk je na to citlivý

    cerbe je offline (nepripojený) cerbe

    cerbe
    No vycistil som aj zdroj lebo bol zadrbany a vyhodil tu starsiu ramku 1G.Uz vsecko fakci no vytvoril som C 60Giga a D 400G pri instalacii Windowsu no jak vsecko nabehlo tak v polozke pc mam len C a D nie.Dal som sistem a tam D 60G a 400 nevyhradene miesto co stym?

    Pc nenacita z HDD a ine sprievodne problemi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.