Zavrieť

Porady

zablokovany ucet exekutorom

Prosim vas chcel by som sa spytat a poradit dostal som exekuciu na ucet vo vyske 215 € a hned ako som ju dostal tak som ju hned uhradil a chcem sa spytat ako dlho mi moze exekutor drzat peniaze na ucte aj ked to bolo hned zaplatene lebo uz preslo 12 dni po uhrade a stale mi drzi tych 215 € na ucte a nechce ich odblokovat.Rad by ma zaujimalo aka je tam dlha doba na odblokovanie a ak ju nedodrzi akosa ja mozem proti tomu branit alebo co mozem ja spravit ci ho mozem nejako napadnut aj ja. Dakujem s pozdravom shakalik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    beroun je offline (nepripojený) beroun

    beroun
    Treba kontaktovať exekútora, že ste mu to zaplatili, overiť si či je to v poriadku a nech vydá príkaz na odblokovanie účtu banke - z praxe 1-2 dni. Ak to on spravil už dávnejšie, tak treba urgovať banku. Známemu sa stalo, že uhradil exekúciu vkladom na účet priamo exekútorovi a banka na druhý deň, keď mala odblokovať účet tak to z účtu stiahla na nejaký jej vinkulačný účet a po 1-2 dňoch to poslala exekútorovi. našťastie exekútor tú druhú platbu vrátil obratom späť - trebalo ho však na to upozorniť, lebo inak veci trvajú dlhšie.

    zablokovany ucet exekutorom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.