Zavrieť

Porady

Obchodny list

Píše sa vždy obchodný list podľa noriem? Lebo na úrade to tak nepíšu .Robia chybu? Nepíšu tam registračné ani odvolávacie údaje .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ano, mali by postupovat podla registraturneho planu, tam by mali mat ustanovenia o spracovani registraturneho zaznamu, s odkazom na platne STN
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    baara745 čiže mali by dodržiavať tie normy áno? Pretože tieto listy dávam do seminárky do prílohy a uvažujem či ich nechať tak ako boli písané na úrade alebo ten list doplniť o tie registračné a odvolávacie údaje.
    avalik nechaj ich tak, ved ty nie si autorom listov
    baara745 ja viem ale zmenila som to , snáď to nebude vadiť lebo oni to tu majú nejaké divné a vôbec nie tak ako to má byť...
    avalik ved ked mas original, tak si mala prilozit len scan/kopiu
    baara745 ale nebolo to podla tých noriem ....obchodný list sa inak píše uplne to by som mala potom zle nie?
    avalik neviem o com si pisala pracu, co si davala do prilohy - ci konkretnu vec alebo navrh ako by sa malo nieco riesit
    baara745 Dala som tam žiadosť
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.