Zavrieť

Porady

moze predajca odoslat tovar bez potvrdenia objednavky?

objednal som z internetoveho obch.tovar. nedoslo mi potvrdenie o prijati objednavky ani ziadne ine . pisal som cez kontaktny formular ziadost o potvrdeni objednavky,zasa nic. tak so tovar lupil v kamennom od ineho obchodnika. po tyzdni mi prisiel mail ze tovar bol odoslany. nechcem ho. chcu zaplatit 20€ storno poplatok. co teray podla vas?
kopretinka a pozrel si sa aj do spamu,či tam nebola od nich automatická odpoveď ohľadne objednávky?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    treba si pozrieť všeobecné obch.podmienky
    tiež závisí od toho, či potvrdenie naozaj neposlali.
    Otázka je, či sa im oplatí 20EUR vymáhať súdne - ved ty si nič nestornoval, len tovar neprevezmeš - aspoň tak som to pochopila.

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Ak by bol problém, tovar prevezmite a na druhý deň od zmluvy odstúpte (pri objednávke cez internet máte na to zákonný nárok) a požiadajte o vrátenie peňazí. Je však vôbec otázne, či došlo platne k uzatvoreniu kúpnej zmluvy.

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    Alebo u mna sa stáva že zákazník omylom napíše zle svoj email ... Stáva sa .. potom potvrdenie príde nikam , alebo niekomu inému ..

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    objednavam toho z netu dost ale vzdy mi pride potvrdenie objednavky a dost casto ma telefonicky kontaktuju a overuju si objednavku. Pokial by mi neprislo ziadne potvrdenie objednavky ani nic podobne neplatil by som im za ziadne stornovanie objednavky - aky to bol e-shop.

    Teoreticky ak poznam tvoju adresu - mozem miesto teba objednat na tvoju adresu cokolvek a ty budes platit storno ???

    moze predajca odoslat tovar bez potvrdenia objednavky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.